Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módon szokás megköszönn...

Milyen módon szokás megköszönni a szülőknek a diploma megszerzéséig való támogatásukat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meghívtam őket vacsorázni egy elegáns étterembe az első (diplomás emberként szerzett) fizetésemből. Nagyon odavoltak. :)
2011. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Azt hiszem azzal, hogy hátra levő életükben jó gyermekük leszel.

Én tervezem (jövőre végzek) hogy kimeszeltetem a lakást "ajándékba".

2011. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diplomamunkában ugye a végén megköszönöd sok embernek,tanárok,konzulens,cég


aztán megköszönöd a szüleidnek az x évnyi mindenféle támogatást,szeretetet


anyám kapott egy példányt a diplomamunkámból,végigiolvasta (nyakam rá egy kukkot nem értett annyira műszaki szöveg),aztán amikor a végén ehhez ért,elbőgte magát

(25 évem alatt nem láttam ilyet tőle)

2011. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rászorulnak, azzal, hogy onnantól -vagyis az első fizetésedből- te támogatod őket anyagilag. Nem muszáj pénzben, csak bevásárolsz nekik néha, te veszel anyukádnak új felsőt, nem ő neked :)

Ha nem szorulnak rá, akkor meg valami jelképes, elviszed őket étterembe, elküldöd őket wellnesezni, néha néha.

Bár persze a friss diplomásnak sincs sok felesleges ezrese. Hát fizetéstől függ, és ugye minél több a pénzed, annál szélesebb a lehetőségek köre :)


Legalábbis én ilyeneket szeretnék októbertől,amikor belépek a munka frontjára :)

2011. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :)
2011. szept. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!