Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez szerintetek jó...

Lányok, ez szerintetek jó lépés lenne, hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány, féléve ismertem meg az unokatestvére által. Nagyon tetszik és szerintem én is bejövök neki (bár ebbe nem vagyok teljesen biztos), csak egyikünk se mert/akar kezdeményezni. Szerintetek mit szólna hozzá, ha megcsókolnám hétvégén csak úgy?
2011. júl. 23. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én: 22

Ő: 19

2011. júl. 23. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a csók az túl erős:D inkább fogd meg a kezét:D

mert még nem ismered teljesen és lehet, hogy kapnál tőle egy jó nagy pofont:$:D

2011. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

HA ÚGY VESZED ÉSZRE, hogy tetszel neki...


Először mondjuk próbáld meg félrehíni beszélgetni... Valamit kérdezni szeretnél vagy esti sütögetésre elhívni vagy akármi! És miközben beszélsz simogasd meg a kezét vagy fogd meg neki! Ha nem húzza el akkor megcsókolhatod!


De az hogy csak megcsókolod úgy hogy azt se tudod mi van... Lehet kapsz egy taslit...

Az ötlet az jó de csak akkor ha tudod hogy tényleg tetszel Neki!

2011. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

* És miközben beszélsz simogasd meg a kezét vagy fogd meg neki!


Mármint a kezét

2011. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez jó volt:D

najónemértemfélre:D

2011. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem örülnék neki, nem nagyon keresném többet a társaságod. A "szerintem" pont az amit jelent, "szerinted", csakhogy a lány véleménye lenne a fontos.
2011. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép lett volna, ha minden pasi, akinek tetszettem volna lesmárol.Először beszélgess vele, és ha biztos vagy benne, hogy kölcsönös csak akkor.
2011. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj! Még ha komolyan tetszel neki, akkor is egy pillanat alatt képen töröl és ellovagol a naplementébe, ha így ráugrasz! A nők igénylik az udvarlást, ismerkedést, bókokat. A kezdeményezés nem csókból áll! Az egy egyéjszakás kaland kezdete részegen a diszkóban.. Beszélgess vele, érdeklődj, mosolyogj rá sokat, flörtölj vele.. még ha akarná is azt a csókot, a józan ész akkor sem engedi, hogy hagyja magát leteperni csak úgy, azért annál többet kell tepernie egy pasinak, mielőtt megkap egy normális lányt.. Később a viselkedéséből úgyis látod, mennyire tetszel neki, és ellenére lenne-e a csók. De így.. hát elég brutális kezdet lenne:D
2011. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pofon vágnálak?
2011. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!