Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok akik tényleg jó nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik tényleg jó nőnek tartjátok magatokat, ti hogy reagálnátok hasonló szituációra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy srác akit szoktatok látni fősulin/egyetemen, a srác nem nagyon ragad meg titeket mert nem az a pasi aki az olyan lányoknak bejön mint ti. Nem sportos túlzottan se túl jóképű. De látjátok hogy a srác a barátaival vidám jó kedélyű beszédes vicces ember. Nem foglalkoztok vele különösebben. De mondjuk egyszer odajönne hozzátok akkor adnátok neki esélyt?

Lényeg hogy sok jó lány van suliba, és már szeretnék végre egy barátnőt, de nem alakult még eddig úgy volt pár randi de nem volt folytatásuk.

Barátaim, lány barátaim szerint igazán jófej srác vagyok és hogy megérdemelnék végre valakit.

Azért emeltem ki hogy jó nők, mert suliba szinte csak az van és nem tudom hogy reagálnának ha odamennék egyhez is. Elég nehezemre esik ezt a lépést így is megtenni sajnos.

Így gondoltam arra ha egy lány észreveszi hogy hogy viselkedek társaságban akkor lehet nem küldene el még a külsőségek vagy az esetleges bizonytalanságom miatt.

Illetve suliban milyen szituációban érdemes ismerkedni, sokszor látom őket vagy társaságban beszélgetni vagy tanulni vagy laptopozni, valahogy nem akarnám őket megzavarni. Mert az bunkóságnak nézné.

21/F


2011. okt. 30. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg meghívni egy kávéra vagy ilyesmi, szerintem ha nem beképzelt bunkó a csaj akkor tuti nem küld majd el.
2011. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet
2011. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden jó nő bunkó, sőt kimerem jelenteni hogy nem sok összefüggés van a külső és a belső között...

Egyébként ha úgy mész oda hozzájuk mint emberekhez nem pedig mint jó-nőkhöz akkor simán jó vagy.


27/F

2011. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem próbálkozz nála 20L
2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs még konkrét személy, nem tudom az a baj hogy sokon nem látom hogy kedves és akkor már nem szívesen próbálkozok. Meg miért pont nekem lenne esélyem? Lehet van pasija, lehet nincs de azt mondja. Lehet meghívom kávéra és azt mondja hogy kösz nem.
2011. okt. 30. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az egyik azt mondja, hogy kösz nem lehet a másik meg mosolyogni fog ezerrel és el lesz ájulva, hogy végre megszólítottad.

Attól, hogy valaki szép meg vonzó stb ugyanolyan ember mint bárki más :)

2011. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kisugárzás a lényeg, nem a külső.
2011. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az nem tudom hogy milyen nekem, teljesen más ha olyannal beszélgetek akitől nem akarok semmit és ha olyannal akitől igen.

Hát azért a jobb lányok megtehetik hogy jobb pasit kapjanak. Meg nagyobbak az elvárásaik is. Meg életmódjuk is más talán.

2011. okt. 30. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Na,lehet,hogy az egyiknek te leszel az a jobb pasi,ne gondolkozz így...engem a barátom a humorával,meg a dumájával hódított meg,külsőre nem volt az esetem(eddig óvakodtam a szőke hajú,kék szemű srácoktól,de most már azt mondom,hogy neki vannak a legszebb kék szemei a világon),de olyan kisugárzású ember,akiből árad az életerő,a vidámság...a külsőségeket látja először az ember,de ha megérzi azt a bizonyos pluszt valakiben,akkor már tökre nem számít...lehet valaki nagyon helyes pasi,ha nincs mögötte semmi,akkor (nálam például)esélye sincsen.
2011. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

volt hasonló kérdésem, érdemes lenne átfutnod.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__22861..

2011. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!