Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat meghívta az exbarátnője a szalagavatójára. Lányok, ti hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Mi már 2 éve vagyunk együtt, és ezzel a lánnyal már legalább 4 éve szakított. Na igen, mi 22 évesek vagyunk, a lány 18. Tartják a kapcsolatot a barátommal, kb. félévente egyszer találkoznak is. Zavar, hogy jóban vannak, de ez, hogy most a szalagavatójára hívta meg, ez nekem nagyon sok... az ember a pasiját és a családját szokta meghívni, nem az expasiját... A baj az, hogy a barátom szerintem el fog menni. Nagyon dühös vagyok. Mit csináljak? Annyit veszekedtünk már emiatt a csaj miatt, és félek, hogy ha megint előadom, hogy ez mennyire zavar engem, akkor elhagy.
2011. okt. 23. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha emiatt elhagy, akkor megmondom őszintén baromira nem érdemel meg téged, gyerekes a gondolkodása. Nem veszekedni kell, hanem normálisan leülni és elmondani neki, hogy neked ez rossz érzés és szeretnéd ha nem menne el a szalagavatójára, mert igen is féltékeny vagy, félsz attól, hogy elhagy miatta, stb... Ezt nem szégyen bevallani, az a szégyen, ha ő erre nem megnyugtat, hanem hisztizni kezd, meg szakítással fenyegetőzik. Ha még is nagyon el akar menni, akkor kérdezd meg, hogy vajon te miért nem lettél meghívva, amikor már egyértelműen összetartoztok? Ha a csaj elfogadta volna, hogy te vagy neki és őszintén csak barátként számítana a párodra, akkor téged is meghívott volna vele együtt.

Ha csak az ünnepségre van meghívva az még a jobbik eset, oda akár el is kísérheted. Ha lenne valami kaja és oda is hivatalos, oda viszont biztosan nem engedném el a páromat pedig én nem vagyok egy féltékeny típus! :)

Amúgy én is kiakadnék egyértelműen. Szalagavatóra max szűk baráti kört hívnék, de abba az exek egyértelműen nem tartoznak bele még ha jóban vagyunk is.

2011. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

ha jól számolom, 14 volt a csaj, mikor szakítottak. marha komoly kapcsolat lehetett. különben is ne féltékenykedj már, szíve joga h kivel van jóban, szalagavatóra meg jó barátokat is szokás hívni. felnőtt emberek vagytok, érdekes lenne, ha egy ilyen eset vetne véget a kapcsolatotoknak. :)

18L

2011. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Az utolsó válaszolóval értek egyet.Húde nagy dolog hogy elhívta meg jóbavannak ennyire féltekeny embernics sztem vagy ha ennyire nem bízolbenne akkor ...........
2011. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én azért nem tartanék tőle, mert ha meg akarna csalni, akkor bármikor megtehetné, nem kellene ehhez egy extra alkalom. A fordított helyzetet sokkal kétségbeejtőbbnek találnám, vagyis ha a barátom ragaszkodna az exbarátnője meghívásához.
2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de a férfit lábánál fogva lógatnám le az emeletünkről.


Ez nem elfogadott! Miért találkozgat ő vele? Ott vagy te!


22/L

2011. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne mehetne el? Ezek szerint semmi önbizalmad!
2011. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Én a helyedben véget vetnék a dolognak!!!

Minden normális ember tudja hogy fiú és lány közt nincs barátság!!!Jogosan megy fel benned a pumpa!!!

A másik az hogy exe is,szal már bejárt terep van...

Ha már ilyenek miatt veszekedtek akkor az már rég nem jó!

Dobd ki a csávót te ennél jobbat érdemelsz!!!!Mondjuk Engem? :)

Add fel a pasinak hogy lehet választani!Ezt az utcsó esélyt még meghagynám neki...

De ha mindenféleképpen benne maradsz egy ilyen kapcsolatos kapcsolatban akkor szerezz be fiú barátokat akiken csak az látszik hogy meg akarnak dugni....

Dobd fel a választási labdát,ha mennie kell akkor menjen!!!ne pazarolja az idődet!!!!

Szia!

26F

2011. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:36

Látom még te is hiszel a mesékben....Kiscsaj!!!

2011. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
27%

jó szórakozást kívánnék...nem értem, miért van mostanában ennyi féltékenykedős ember, ez régebben nem volt divat (vagy csak én nem viseltem el az ilyet).


29/n

2011. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
en tudod mit tennek? megmondanam neki, hogy ez engem picit azert zavar es nem ertem mire jo ez, de azert menj el nyugodtan, ne aggodj es jo szorakozast. Aznap estere meg rendeznek magamnak jo kis programot, diszko vagy akarmi...vagy ha nem is pont aznap de a kozeljovoben elmennek pl moziba az egyik 'csak' baratommal, csak ugy baratsagbol. ha a ferfi nem ert a szobol, lehet erteni fog a tettekbol. ha neki az normalis hogy az exevel szallagavatozik akkor az is normalis kell hogy legyen hogy te meg mas pasikkal baratkozol. esetleg vmi jobb pasikkal, had egye ot a fene;)
2011. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!