Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm helyében te sem...

A barátnőm helyében te sem viselnél el engem?

Figyelt kérdés

Gimi első óta jóban vagyunk (most leszek 3.-os). Év vége felé 'elengedtem magam'. Megismerkedtem egy 42 éves pasival (neki is bejönnek az idősebb pasik), egyre több pasi 'jelent meg az életemben', stb, stb.

Megesik, hogy néha bunkó beszólásaim vannak, de az ismerőseim nagy része, sőt, szinte senki sem veszi magára a társaságomban, ha 'bunkózok' (néha rám jön:$).


2011. júl. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez most vicc???


Amúgy ha bunkó vagy, szépen elmaradoznak majd mellőled a barátok. A volt pasim is így járt, már senki sem áll vele szóba régi baráti társaságából, mert paraszt módon viselkedett.

2011. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most biszex vagy.
2011. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan bnőm aki tök bunkó volt.Megkértük hogy kicsit változtasson rajta.De elhagyni semmiképp nem hagytuk volna ott.Megváltozott és már minden rendben.Nagyon jóban vagyunk vele.Vigyázz vele mert valaki a szívére veszi és kerülni fog...
2011. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy senki nem veszi magára? És neked jól esik bunkónak lenni? Próbáld magad az ő helyébe képzelni, te meddig viselnéd el a bunkóságát?-csak annyi szeretetet és tiszteletet várj a másiktól,amit te is megadsz neki.

Az már jó,ha legalább észrevetted magadon, hogy bunkó vagy, akkor már tudsz rajta változtatni,legalábbis szerintem ne a barátnőtől várj megértést, hanem te változz.

27L

2011. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!