Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti meddig engeditek/en...

Szülők! Ti meddig engeditek/engednétek el 17 éves lányotokat bulizni a barátaival?

Figyelt kérdés

Megihletett az előző kérdés:)

Meddig engednétek el a lányotokat,ha tudjátok róla,hogy megbízható,és nem csinál hülyeséget?


2011. júl. 23. 22:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%

most ugyanazt leírom, körülmények tudta nélküll nehéz bármit mondani :)

ha haza tud jönni vagy taxi hazahozza akkor 1ig kb.

mivel 10 után kezdődnek a bulik...

2011. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
90%
17 évesen már nem gyerek, ha bulizni megy hajnal 3-4-ig, csak mindig érjen haza a megbeszélt időpontra.
2011. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
Manapság a bulik csak arra jók, hogy leitassák az áldozatokat vagy beletegyenek valamit az italukba, amitől elkábulnak, aztán a fél társaság végigmegy rajta úgy, hogy semmire sem emlékszik az áldozat. Tiszta hülyeség meg értelmetlen pénzkidobás az egész. Én sose jártam bulizni, persze nem azért mert nem engedtek el, hanem egyszerűen nem hiányzott a sok részegnek a primitív viselkedése. Annyi minden mást lehetne helyette csinálni.
2011. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%
Ne félj, már minimum 6an magukévá tették.
2011. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell félteni már biztosan megb*szták és nem szűz!
2011. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%

71 %

"Én sose jártam bulizni" Itt a lényeg :D

2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

:))

Én vagyok a "gyerek":)

Csak azért kérdezem,mert eddig sose volt az,hogy akkor ekkora,meg akkora legyél itthon.Megbeszéltük,hogy majd hívlak/vagy ha megunjuk,akkor haza visznek kocsival.

Ha lemegyünk bulizni Balatonra,akkor is csak reggel tudok hazamenni,legkorábban 4-5 körül,de ez még sosem volt probléma.Egyszer sem mentem haza részegen,és egyszer sem b*sztak meg.micsoda meglepetés,nem de??:)

2011. júl. 23. 23:02
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Normális lányt normális társaságba bármeddig bárhova. Nincs is annál rosszabb, mikor 18 éves koráig burokban tartják a gyereket, majd nyakába szakad a szabadság, aztán egyből be is etetik, kihasználják vagy baja esik, mert korábban nem szerzett tapasztalatot arról, hogyan működik a világ..

Aki meg leitatós társaságba/helyekre jár fiatalon, az nem is értem, mire számít.. Ép eszű ember ezeket a helyeket messzire elkerüli.

2011. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Én mindig haverokkal jártam egy olyan diszkóba, ahol mindenki ismert mindenkit, és sose volt semmi baj. Anyuék pedig megengedték, hogy a reggeli első buszig maradjak.

Tudták ugyanis, hogy veszélyesebb, ha egyedül mászkálok a városban, mint hogyha végig ott vagyok a diszkóba.

2011. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

43%-os

Ott a pont!:))


Aki sose volt bulizni,honnan tudja,hogy mégis mi folyik ott?Na de egyébként is sokan úgy képzelik,hogy minden egyes lányt leitatnak/elkábítanak,aztán jól megrakják őket a diszkó mögött.Én már nem egy buliban voltam,és sehol sem tapasztaltam ilyet,pedig voltam már olyan helyen is,ahol a fél társaság roma volt,és ott se.Persze a pasik rátapadnak az emberre,finoman szólva,de le lehet őket rázni.Aki meg k*rva,ne csodálkozzon,ha megb*sszák!

2011. júl. 23. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!