Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szülők ti el engednétek a...

Szülők ti el engednétek a lányotokat (15) Örfűre fürdeni a barátjával (18) és a barátaikkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Óvszert vigyen magával.
2011. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg de akkor csak ha meg van neki :D ha bár ezek a mai fiatalok..nyugodj meg valószínű már nincs 1 szűz nyílása sem....igen az sem az......
2011. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Én gyerekem nem Orfűre megy!

Ez csak vicc volt!

Ha megbízható akkor miért ne?

2011. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Amúgy a többi válaszoló szülő volt egyáltalán?

2011. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Az én anyukám 14 évesen elengedett. Most 17 éves vagyok, és semmit nem csináltunk, csak szórakoztunk. Ön szerint mit csinálna a lánya, most komolyan...?
2011. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ki kell építeni azt a bizalmi kapcsolatot a lányoddal és a baráti körével is, hogy el mert engedni őket. Az én fiam is 9. -es gimnazistaként már túrákat szervezett, s nemcsak fiúk, lányok is voltak a társaságban. A kis társaság aztán Horvátországba ment, maguk szervezték az utazásukat, majd távolabbi országokba is. Van aki ágyban, van aki a padlón hálózsákban alszik, mert csak egy helyet tudtak bérelni.

Szerintem beszélgess el velük, akard őket megismerni. Mikor indulnának, mit akarnak megnézni, mikor jönnek vissza. Telefonon is kapcsolatban maradhattok.

Minél életrevalóbbra neveled, annál könnyebb dolgod lesz vele később.

2011. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%
küggyed!!! aztán majd szoríts helyet a jövevényeknek ;)
2011. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!