Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti este meddig engedné...

Szülők! Ti este meddig engednétek el a 14 éves lányotokat a barátaival a városba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Maximum 8-ig... Semmi keresnivalója nincs egy gyereknek az éjszakában.
2011. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

attól függ milyen messze van,és hogy jönne haza.

ha nem a városban laktok és egyedül busszal akkor 8:30kor induljon el + még idp amíg hazaér.

ha a városban lakunk és biztonságosan, bkvval haza tud jönni 10ig maradhatna, akkor induljon el, megbízok benne.

ha a barátnőinél aludna utána és velük megy haza hozzájuk akkor se 10nél sokkal tovább de akkor legalább nem egyedül jön haza

de mondjuk ha jó gyerek, megbízható akkor talánesetleg megengednék nekik egy citadellábólnapfelkeltenézést :)de csak ha nem volt eddig okod hogy ne bízz benne !

2011. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
este 11-ig. nekem nagyon elegem van, h anya este nem enged el. én csak barátnőmmel szoktam menni, és nem csinálunk semmi olyasmit, egyszerűen csak sétálunk a tisza-parton (amit imádok), benézünk olyan boltokba ami még akkor nyitva van, és ennyi.
2011. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én 14 voltam, sötédesre kellett hazamennem nyáron, télen este max 9-re, illetve évente egyszer a sulidiszkóban maradhattam végig az 9-ig tartott.
2011. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22/L voltam
2011. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
attól függ, hova megy, kikkel megy, milyen a városról is beszélünk, és milyen a gyerek. nem?
2011. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ha csak a városban császkálnak este 10re illő lenne hazamennie szerintem. De addig elengedném, bár attól függ milyen város.. Budapesten nem szívesen mondjuk.

Ha esetleg szeretne elmenni bulizni akkor 1-2-ig max, de csak úgy ha tudom hogy biztonságos helyen van és nem a sötét utcán éjszaka.

2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ha a városban laktok 10.

Ha busszal, vagy vonattal megy sötétedésre otthon!

2011. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány, pécsen lakunk, belvárosból kb 10 perc a busz + 3 perc séta.. szoval nem nagy táv, és nem is veszélyes környék.. de anyuék állandoan azt mondják hogy a sötét még nem nekem való blablabla.. pedig 9 kor sötétedik, és 7re hazarendelnek. kitűnő vagyok, sose volt velem semmi probléma, mindent rendesen csinálok, segítek otthon, becsületes vagyok , nem piálok cigizek stb.. a barátaim már nem is nagyon keresnek, mert ők mindig este mennek be, és tudják hogy engem ugyse engednek be. hazudozni meg nem akarok, hogy 'bnömnél alszom', mert akkor ha kiderül elvesztem azt a kis bizalmat is ami eddig megvolt és azt nem akarom.. a bátyám ilyen korában egyedül biciklizett le szerpentineken hazafele éjfélkor, azt se tudtuk hol van, mit csinál , telefonját se vette fel... én nem ilyen vagyok, nem értem mért nem engednek el
2011. júl. 23. 23:12
 10/14 anonim ***** válasza:
engem is idegesít, mikor a bátyám 16 évesen már utazhatott haverjával görögbe meg mittudomén, engem meg a városba se engednek el estére..
2011. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!