Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám tönkretesz, és éget...

Apám tönkretesz, és éget mások előtt, csak púp vagyok a hátán, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétvégén egyedül voltam itthon,és a szüleim ágyában nagyon szeretek aludni,és van barátom,és apám meg azzal jött,hogy nem így volt megcsinálva az ágy. Mondom mert ott aludtam. Erre ő jött azzal,hogy biztos a barátom volt itt. Meg én a barátomnál aludtam,és pár haverom nálam készült a buliba,és maradtak itt pezsgőspoharak meg üvegek,és azzal jött,hogy én mit képzelek magamról,hogy alkoholt merek inni? Legszívesebben elköltöznék innen,de még tanulok,és a nagyszüleim sem élnek,és sehova nem tudok menni. Pár órát szoktam itt ülni a gépnél,néha felnézek ide-oda, de általában csak tanuláshoz szoktam használni,és azzal jön,hogy a számlát ki fizeti? Mikor ő egész nap csak a neten lóg,és a tesóm is,neki soha nem szól,meg hogy hajnalban járkál haza 12 éves létére,meg cigizik,ilyenek. Én meg havonta 1x 2x elmegyek bulizni,de már minden szemét vagyok. Ma is a barátom hazakísért,erre ment az ordítozás,ki lehetett hallani az utcára,mondom szép,miket gondolhat rólam. Apámnak az lenne a legjobb ha nem is léteznék. Ha nem ennék,semmit nem csinálnék,de jó igaz hogy már nem vagyok kicsi,de akkor is,már van annyi eszem hogy felfogjak dolgokat. Anyám meg... nem igazán áll ki mellettem,csak akkor vagyok neki is jó,ha kell valami. Pár hónap múlva 18 leszek,attól félek hogy apám simán kitesz az utcára,mert nem 1x vágta ár a fejemhez hogy intézetbe ad,és ahogy betöltöm a 18-ik életévemet,kitesz az utcára,ő nem fog eltartani. Nem tudom hogy miért ilyen ellenszenves velem,mikor nem ártottam neki,gy beszél velem mint a kutyával,azzal kedvesebb. Igaz hogy nyári munkát is tudnék találni,de Sopronban nincsen nagyon semmi,inkább csak Pesten,oda pedig nem szeretnék utazgatni,inkább a háztartásban segítek.

17L


2011. júl. 24. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Mi a csudának alszol a szüleid ágyában? Ezért minden normális szülö megharagudna, az az ö privát területük.

Egyébként 17 e´vesen tényleg nem nagyon kellene innod.

2011. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Sok tini átmegy ezen, aztán felnősz, elköltözöl és rendbe jön a kapcsolatotok.
2011. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ne feküdj a szüleid ágyába, az az Ő privát részük! Neked se tetszene, ha a te ágyadba feküdnének. Nekem kiskamasz gyerekeim vannak, de nem örülnék, ha benne aludnának/játszanának. Odabújás, rosszat álmodás az más. Ott szeretkezünk a férjemmel!


Ne igyál alkoholt, igaza van apukádnak.


Az apák a lányaikat általában szigorúbban fogják, és nehezebben ismerik el a sikereiket, mint a fiúkét. Ezt el kell fogadni. Kommunikálni sem árt.


32/N

2011. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
41%
Nálunk is ez van csak enekm nem hónapokat kell várnom hogy elköltözhessek, hanem 5 évet .. :SS bírd ki még egy kicsit, aztán hagydj ott z egész bagást ..
2011. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mondhatja el apukád, ha valami nem tetszik neki? Miért kelle ezen egyből megsértődni.

Ha annyira felnőttnek, okosnak érzed magad, akkor miért alszol a szüleid ágyában? Ha meg ez rendszeres, ahogy írod, szeretsz ott aludni, akkor meg miért feltűnő ez a szüleidnek?

Mirt nem pakoltad el a pezsgőspoharakat. Különben az úgy szokott lenni: a vendégek isznak, a házigazda nem, mert még kiskorú!?

2011. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A házimunkában segítés az komoly, vagy csak rámondod?

Azárt szerintem a te lakhelyed is elég nagy ahhoz, hogy legyen diákiroda és nyárimunka lehetőség, csak utána kellett volna járnod időben.

2011. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez szemét húzás apádtól, hogy ezzel fenyeget hogy kitesz ha 18 leszel...az ilyen szülő nem szülő! Biztos csak a családi pótlékot látja benned:S

Sajnálom h ilyen az apád. Talán ha eltudsz kerülni otthonról, kerüld a kapcsolatot vele! Megérdemelné!

Anyud meg egy papucs:S

2011. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!