Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nélküled? Ha vele...

Se veled se nélküled? Ha vele vagyok akkor az a baj, ha nem vagyok ott az a baj?

Figyelt kérdés

Se vele se nélküled kapcsolatban mit lehet tenni?

A párommal 4 éve vagyunk együtt,ha ott vagyok az a baj,ha nem vagyok ott az a baj,össze vissza dobál és játszik az érzelmeimmel.Szerelmesnek biztos nem szerelmes már az egy értelmű,szeretni szeret de nem hinném hogy tiszta szívből teszi azt!

Voltatok már ilyen helyzetben?Mit tennétek ilyen helyzetben?


2011. júl. 25. 10:59
 1/6 anonim válasza:
Én voltam már hasonló helyzetben, sajnos túlságosan ragaszkodtam a páromhoz, egészen addig amíg tönkre nem tett ez az egész. A végén is természetesen Ő szakított, azt tanácsolom, hogy vessen véget minél előbb a dolognak.
2011. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"össze vissza dobál és játszik az érzelmeimmel.Szerelmesnek biztos nem szerelmes már az egy értelmű"


Neked ezek után még kérdés, hogy mit tegyél? Akkor maradj vele, biztos boldog vagy.

2011. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos sokan egy azonnali és végleges szakítást javasolnának. A vége úgyis ez, ha nem sikerül zöldágra vergődnötök, de addig még van egy pár fokozat.

Első körben a nagyon mély, tiszta, őszinte beszélgetéseket javasolnám. Úgy, hogy akár egy-két órára semmi mással nem hagyjátok magatokat kizökkenteni.

Egy kicsit ezt a szellemiséget kellene mindegyikőtöknek magáévá tenni:

[link]

Igazából két ember közötti kapcsolat folyamatosan formálódik, változik. Ha tele vagyunk mítoszokkal és idealizált irreális elvárásokkal, akkor az többet árt, mint használ. Érdekes gondolatok, sőt, nektek kötelező olvasmány lenne Szendi Gábor: Legfeljebb elválunk című cikke is. (google!)

Pont arról szól, hogy egy párkapcsolat olyan, mint egy hajó. Nem luxus, de nem is ócska bárka. Egy hajó, amit ketten kormányoznak. Néha zátonyra fut, néha kilyukad, de ilyenkor közösen kell kihozni a bajból, hogy aztán fusson tovább gond nélkül.

2011. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltam. És kiszálltam a dologból. Ha többszöri nyugodt hangvételű megbeszéléssel sem lehet megértetni a másikkal, hogy miért tesz boldogtalanná, ha így működik a kapcsolat, akkor szerintem érdemesebb feladni.
2011. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A se veled, se nélküled megoldása MINDIG a nélküled, szerintem. Az természetes, hogy nehéz szakítás után, nem jó nélküle, de az nem természetes, hogy nem jó vele. Ha így áll a helyzet, szertintem lépni kell. Tudom, hogy nehéz, 4 éves kapcsolatban, az utolsó 2 év így volt, bánom, hogy nem léptem hamarabb.
2011. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne keverjük már össze a szeretetet a ragaszkodással!

A telefonomhoz is ragaszkodom, hiába romlott el sokszor, mégsem szeretem...


Amúgy egy párkapcsolatot nem azért tart fenn az ember, mert jól érzi magát?

Már válaszoltál is magadnak.

2011. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!