Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, mikor először odaadtad egy egész napra a nagyszülőknek? A kicsi hogy viselte nélküled? Nem agyaltál egész nap azon, hogy mi lehet vele még ha jó kezekben is van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 4,5 hónapos múlt a babám és most szombaton anyukám fog rá vigyázni reggeltől estig. Már máskor is vigyázott rá de csak pár órát. Én nem agyalok, tudom hogy a legjobb kezekben van, persze azon szokott járni az agyam, hogy épp mit csinálhatnak, de aggódni nem aggódok. De eddig mindig minden rendben volt, anyu mindent úgy csinál ahogy arra kérem. Biztos minden okés lesz szombaton is. :)
2010. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos volt!Mert suliba járok.Amúgy a párom is szokott egész napot vigyázni a kislányunkra.Nyugodtan lehet lepontozni!Én nem görcsölök ezen mert tudom hogy jó kezekben van és imád ott lenni(már 15hós).
2010. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
6-7 órára hagytam rájuk már 2 hónaposan, de egész napra csak 8-9 hónaposan tudtam, de csak a szoptatás miatt (ha tápit evett volna, akkor már sokkal korábban)
2010. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak 1 éves kora után. 2 napokra pedig 2 után.

Mondjuk nem a legfelhőtlenebb a kapcsolat köztünk, és ezért. Nem értették, tartották be a szabályokat, sőt, kifejezetten a megszegésükre utaztak..

Azóta 3 éves múlt a fiam, mindenkivel jól elvan. :)

2010. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2 órára 2 hónapos korától, szoptatás miatt hosszabb időre 4 hós korától. kb. 1 éves korától már simán ott is aludt a mamaánál. helyzetemet könnyítette, hogy anyósom óvónéni volt, nagyon szerette az összes gyerek (én is, mert anno az én óvónénim is ő volt :))
2010. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor csak én vagyok ilyen begyepesedett. Pénteken a nagyszülők megkértek, hogy hagy vigyék már el egész napra, majd ők vigyáznak rá én meg pihenjek. A fiam majdnem 14 hónapos, volt náluk eddig is, de pár órára nem egész napra. De eldöntöttem, odaadom, csak nagyon fog hiányozni...
2010. febr. 17. 13:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt az első pár alkalommal, de a gyerek annyira szeret mindkét nagymamánál bulizni, hogy az ő kedvéért kénytelen voltam magam túltenni a saját hülyeségemen :)
2010. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, neki biztos jó lesz, csak én vagyok ilyen depis tőle. Még nem volt tőlem így távol.
2010. febr. 17. 14:49
 9/13 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy jó helyen van, el fog múlni a "depi" :) használjátok ki a lehetőséget, és menjetek el a férjeddel valahova kettesben, mozduljatok ki, akkor nem lesz időd depizni :)
2010. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elmúlik, de egész pénteken azon fogok agyalni, hogy mit csinálhat, eszik-e rendesen, nem sír-e utánam. Párom dolgozni fog, szóval itthon fogok unatkozni sajnos egyedül:((( Azt se tudom mit csináljak majd.
2010. febr. 17. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!