Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás erre a problémár...

Mi a megoldás erre a problémára? Tényleg komolyan gondolja, vagy csak én túloztam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én édesanyámmal, a fiútestvérével,és a nagyimmal élek együtt. Van egy kutyám is. Ma(mint mindig) a reggeli szendvicsem végét sonkával a kutyámnak adtam, aki kivitte a kertbe, de nem ette meg. Erre 1x csak berontott hozzám anya tesója és elkezdett ordibálni velem, hogy mi az, hogy én a kutyának adom a drága sonkát, amíg ő éhezik, hogy én ezt hogy gondoltam hogy annak a g... korcsnak adom inkább helyette, és hogy ő azon lesz hogy mihamarabb agyonverje a kutyát.. és már indult is volna felém (mellettem volt a kutya) de rászóltam hogy eszednél vagy,normális vagy? akkor megállt és kiment. Nagyim szerint biztos ivott, mert akkor szokott ilyen agresszív lenni, akkor megy el az esze..


Nem is érdekel, hogy mit csinál magával, de mi van ha komolyan gondolja ezt a kutyás témát? Ilyenkor mit lehet tenni? Mert hiába jelenteném fel, úgy is kiengednék, főleg mivel anyukám és nagymamám, akárhogyan is gondolják, ők sose jelentenék fel. Elköltözni nem tudunk, mert nem dolgozik, nem tudja magát eltartani. Én sem tudok külön költözni, mivel még tanulok. Mit lehet tenni ilyenkor? Mert így sehova sem tudok elmenni, hiszen mindig attól fogok rettegni, hogy mire hazaérek már baj lesz.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. júl. 25. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy komolyan gondolta volna. Milyen kutyád van egyébként?

Csak elszaladna tőle, ha megütné vagy valami.

2011. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az agressziót én sem támogatom, de basszus 1 milliárd ember éhezik, emellett pedig halom számra gyártják a marha és csirkehúsból készült finomságokat macskáknak, kutyáknak, amit a fanatikus állatrajongók meg is vesznek. Ebben a mai világban nem csodálom, hogy kiakadt a nagybátyád.
2011. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki, h ha csak egyszer hozzányúl a kutyához, akkor éjjel felgyújtod a házát.
2011. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem miért baj, hogy kapott egy falatot. Ő azzal úgyse lakna jól.Ezzel az erővel ne mosakodj csak 2 naponta, mert Afrikában szomjaznak. Mond meg neki, ha bántja azt a szerencsétlent, ráküldöd a Radikális Állatvédőket.
2011. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen csocselek rokonok sosem valtoznak. Te nem vagy koteles eltartani. Majd ha dolgozol, el tudsz koltozni. Miert kellene neked eltartnod a nagynenedet? Hany eves vagy? Mennyi van meg az iskolabol?
2011. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát 1falattól tényleg amúgy sem tudna jól lakni. Na meg én mindig adok a SAJÁT kajámból a kutyának..mert megosztom vele. Természetesen ha nem lenne kutyám, akkor én magam enném meg azt a kis falatot..Ezt meg is mondtam neki és ő csak hümmögött..Meg egyébként nem is értettem ezt az éhezős-dolgot, mivel a hűtőben elég sok minden szokott lenni, és ő él is a lehetőséggel. A múltkor is anya vett 6 féle sonkát, ebből 1-et nagyim evett, 1-et én és a többi 4-et pedig a nagybátyám..1nap alatt..Meg mindig felzabálja a kenyeret meg a főtt kajákat.. szóval nem is értem miről beszélt..Ráadásul ha a nagyim nyugdíját nem vesszük figyelembe, anya tart el minket, szóval egy szava se lehetne, hogy eltartjuk, mert cseszik keresni valamilyen munkát is..Ő azt gondolja, hogy le van tudva az "eltartása" azzal, hogy lenyírja a füvet meg megjavít dolgokat.. És anya eteti,itatja, sőt a napi minimum 1doboz cigijét is biztosítja, még is ilyen. Jó persze sajnálja a kutyámtól de most ha én eszek egy szendvicset, nem mindegy neki, hogy a kutyának adom a végét vagy kidobom?? Nemértem.. de tényleg nagyon félelmetes volt amikor rámrontott..Egyébként 21éves vagyok, most fogok elkezdeni egy 2. OKJ-s iskolát mert az elsőt nem végeztem el.
2011. júl. 25. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

18:38 te sem vagy százas.

Kit érdekel, hogy egymilliárd gyerek éhezik. Nem kell annyi gyereket csinálni és akkor nem fog éhezni. Nyilván erről nem a kutya tehet, neki is van joga élni, nem kutyából van 7 milliárd a Földön.

2011. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem idevágott teljes mértékben a válaszom, attól még igazam van. Nem kell annyi gyereket csinálni, ez igaz, de a már megszületett gyereknek enni kell.
2011. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ide vágott.
2011. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint bedilizett..bár most nem adtam semmit a kutyámnak, de "cserébe" a tegnapiért, kinyomta a kertbe a földre a ketchupomat (mert tudja hogy imádom) és mondta hogy most edd meg a földről.. hát normális??
2011. júl. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!