Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre a problémára megoldás?

Van erre a problémára megoldás?

Figyelt kérdés

A húszas éveim második gfelében járok.(F) Normán,hétköznapi életet élek. A baj az,hogy nem tudok lányokkal ismerkedni és baráti köröm sem nagyon van, max. 1-2 ember.

Az egyik problémám az,hogy emiatt borzasztó kissebbrendűségi érzésem van állandóan másokkal szemben.

A másik pedig,hogy nem hiszem,hogy valaha is sikerülni fog,hogy boldog házasságban éljek,mert nem érzem magamat képesnek rá, sem arra,hogy párt találjak,sem arra,hogy helytálljak majd családfőként.

Ven erre más megoldás a "végső"-n kívül?


2010. júl. 31. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
internetes társkereső
2010. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagy az önbizalomhiányod. Tudom, hogy milyen, én is szenvedtem benne, de már kevésbé. Kineziológus segített rajtam. Nem, ez nem dilidoki, de hihetetlen hatásos. Stresszoldáson alapszik, hogy a régebben elszenvedett dolgokat sikerüljön feldolgozni. Ajánlom, bár nem olcsó dolog, viszont tényleg jó.


Egyébként meg szerintem próbálj nyitni mások felé, ne rágódj azon, hogy neked nem megy. Próba, szerencse. Szörnyű azt látni, ha valaki meg sem próbálja, csak elkönyveli, hogy itt már csak a "végső" megoldás segíthet. Igen, kineziológus előtt ez is sokszor eszembe jutott.


Szinte biztosra tudnám venni, hogy sok ember megbántott, sok negatív hatás ért téged eddigi életedben. Szüleid vannak? Tudsz velük ilyenről beszélni? Egy jó anyuka minden baj orvosa tud lenni. Fel a fejjel, te is képes vagy arra, amire mások. :)

2010. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, csak NŐ! 27 éves!És a külsőm alapján senki nem mondaná meg, mert kb egy olcsó cicababának néznek.Pedig nem vagyok az, de a kisebbségi érzésemet - túlságosan ! - sikerült kompenzálni a külsőmmel. Okosnak nem (SEM !) tartom magam, sokszor félek, hogy hülyeséget beszélek vagy érdektelen és unalmas vagyok mások számára. Ezért teljesen bezárkóztam, szinte nem is járok egy ideje sehova. Pedig vágyom a családra, de valahogy én is kevés vagyok ehhez. Sajnálom , hogy nem tudtam semmi bíztatót mondani, de legalább érezd, hogy nem vagy egyedül. És még sokan vannak így, hidd el. A saját félelmeit az ember nem kürtöli szét. A "végsőkön" meg ne is gondolkozz, azért ennyire nem szabad magunkba esni, majd csak lesz valahogy. Majd amikor nem is számítunk rá. Tudod, aki keres, az sohasem talál.
2010. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A múlt hét csütörtökön voltam kineziológusnál,de rajtam nem segített. Túl mélyen vagyok ahhoz.
2010. júl. 31. 22:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok:


Sajnálom, ha nem segített a kineziológus, de 1 alkalomtól se várjunk csodát, bár azt sem tudom, hogy hányszor voltál. Mindenkinél máshogy sülnek el a dolgok, ezt remélem tudja mindenki. Nekem sem 1 alkalom után sikerült helyre zökkenni. Meg aztán hinni is kell benne, talán az az alapja. Engem második alkalom után, mintha kicseréltek volna, mindenki észre vette rajtam. De még fogok járni kineziológushoz, csak jót tehet velem. :)


Ha a kérdező és 22:28-as csak próbából felvenné a kapcsolatot e-mailben, és megpróbálnának egymásba lelket önteni, az már tökéletes lenne. Az ember könnyebben segít ilyen helyzetben a másik emberen, mint magán. ;)


Nincs mit veszíteni. Hátha megértenétek egymást priviben. (=

2010. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi 27/L, jó tudni,hogy nem vagyok egyedül.

A "végső megoldás" több okból is szóba jött,egyrészt,mert sokszor kilátástalannak láttam a jövőmet,másrészt pedig szeretném,hogy jó emberként maradjak meg az emberek fejében.

2010. júl. 31. 22:36
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg egyszer voltam, de hatezerbe került és ezt most nem tudom vállalni. Mostanában soakt vagyok itt a neten, vagy olvasok,ez kicsit segít kilépni a mindennapokból.
2010. júl. 31. 22:46
 8/15 anonim ***** válasza:

22:35-ös vagyok ismét:


Ha szeretnél jó emberként megmaradni az emberek "fejében", akkor tenned kell. Nem szabad, hogy az ár magával vigyen, ellent kell állni. Ha elesel, próbálj meg felállni, ha nem megy, akkor fogadd el, ha valaki segíteni akar. Ha nincs ki segítsen, akkor keress olyan embert, akiben van szándék. Nem nehéz olyan embert találni, csak az a nehéz, hogy rávedd magad a keresésre...


Nem szabad sokáig dagonyázni a saras mély gödörben. Csak hinned kell magadban. A "nem" és "végső" szavakat felejtsd el. Lehetetlen nincs, csak tehetetlen. ;)


Nem akarom a szentbeszédet folytatni, de voltam a helyedben, és tudom, milyen rossz. Szörnyű belegondolni, hogy valakinek ilyen rossz, már szinte sírok. :S

2010. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És még annyit, hogy nem is kell a kineziológus, ha megvan a szándék, hogy magadon segíts. ;)

(Nekem meg 9 ezer forintba került egy kezelés, de csak a másodikat kellett fizessem. Most már nem állok úgy, hogy megengedjem magamnak, de megpróbálom megoldani.)

2010. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22.35: te kis kerítô :)
2010. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!