Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van erre a problémára valami...

Van erre a problémára valami gyors megoldás?

Figyelt kérdés
Egy pattanást nagyon kikapartam. és nagyon piros. Valami gyors gyógymód kellene...hogy minél előbb eltűnjön, vagy legalább halványuljon..mivel nagyon világos bőrű vagyok.. korrektor nem nagyon akarja eltakarni :S
2011. okt. 13. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
fogkrém
2011. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sebre is lehet tenni azt? nem lesz rosszabb tőle..?
2011. okt. 13. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogkrémet ne tegyél sebre, már csak azért se, mert fluorid van benne. Ha az valami szénhidrogénnel reakcióba lép, és ne adj isten redukálódik fluorrá, akkor Isten a megmondhatója, hogy mérgezést kapsz-e.


Inkább!


Tetrán kenőcs! Na az jó.

2011. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És esetleg valami otthoni módszer?
2011. okt. 13. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kamilla teát csinálj,várj 10 percet még összeér a tea és kamillás vattapamaccsal kicsit kenegesed,borogasd be,mert a kamilla nyugtatja a bőrt!Nem próbáltam még soha,de szerintem jó lehet rá!
2011. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Kipróbálom :)
2011. okt. 13. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kamilla szerintem túl LIGHT hozzá. Itt egy gyulladt szövetcsoportról van szó. Baktériumokkal, meg ami kell.


Csak valami erős baktériumölő-hámosító segíthet.

Esetleg körömvirág krém nincs otthon? Vagy ha minden kötél szakad: fél óránként tunkold be tiszta szesszel vagy arcszesszel.

2011. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam a szemcseppekről, hogy jó pattanásokra, főleg ha gyulladáscsökkentős.
2011. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Körömvirág krém pont van itt kéznél. :) be is kenem rögtön :) Remélem ez már segíteni fog..
2011. okt. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!