Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó lelkiismeretfurdalás...

Borzasztó lelkiismeretfurdalásom van egy plátói szerelem miatt. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a párommal már 4 éve. Nagyon jól megvagyunk,és nagyon szeretem őt. De találkoztam valakivel,és hirtelen fellángolt bennem valami. Iszonyú bűntudatom van... Eszembe se jutna megcsalni a páromat. Hogyan felejtsem el? Mit tegyek?
2011. júl. 25. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
csinálj egy görbe estét a barátoddal ;)
2011. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy leülsz egy darab papírral, és az egyik oldalra felírod azokat a tulajdonságokat, amiért a párodat szereted 4 éve, a másik oldalra azt, ami a "hirtelen fellángolásban" megfogott. A két listáról egyrészt látni fogod - teljesen racionálisan - hogy ki mellett szól több érv. Másrészt kiderülhet, hogy mi hiányozhat a párodból, vagy a kapcsolatotokból, ami a másikat érdekessé tette.

Ha megvan a "hiányzó láncszem" próbáld meg tudatosan rávenni magatokat, hogy ez se hiányozzon.

Amúgy, ha komolyan nem akarsz az illetőtől semmit, nem kell magadat ostoroznod. Nem követtél el semmi bűnt, és nem is akarsz.

2011. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!