Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak?

Mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Barátommal most leszünk 1 évesek. Igazából megbeszéltük, hogy nem veszünk egymásnak semmit, de nagyon célozgatott rá h úgyis kapok valamit. Fogalmam sincs ilyen alkalomra mit adhatnék neki. Tudom, hogy nekem kell tudni mit szeret, de annyi mindent kapott már, semmi ötletem. Valaki vmi ötlet? 17 éves.
2011. júl. 27. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
az elején még azt mondtad ,hogy egy évesek vagytok mind a ketten ,akkor most hogy lehetsz hirtelen 17?
2011. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzt szánsz rá? Bár szerintem nem kell drága dolog, hanem valami aranyos. Pl egy szép képkeret, benne egy közös képetekkel, esetleg egy párnára rányomtatni egy közös képet. Tudom elcsépelt dolgok ezek, de ilyenek jutnak eszembe. plüssállat meg szívpárna meg ilyenek, ezekkel nem tud mit kezdeni, de a közös kép az jó szerintem. Esetleg ha szereti a láncokat, akkor valami jó ezüstláncot, vagy karkötőt.
2011. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem ennyi idős barátom volt, akkor viszonylag könnyű dolgom volt, mert szerette az ilyen laza deszkás cuccokat és mindig tudtam neki venni valami jó deszkás márka övét, láncos pénztárcáját vagy ilyesmit.
2011. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 merci93 ***** válasza:
46%
sztem ne tárgyas ajándékban gondolkozz!hanem inkább valami oylasmi h fözöl neki valamit és egy romantikus este keretein belül elfogyasztjátok, vagy menjetek el kérűándulni és ugy alami vagy ilyenek...
2011. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

süss muffint vagy valami jóféle sütit. muffinból is van zabpelyhes-karamellás, az egy isteni különleges fajta. :)

elmentek kirándulni, ha jó az idő és előveszed a sütit! :D

2011. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért én tizenhét évesen kicsit megsértődtem volna, ha nem kapok semmi "rendes" ajándékot, csak menjünk el hegyet mászni, meg egyél sütit...
2011. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Én 17 évesen nem sértődtem meg, hogy nem kaptam semmit páromtól, elvégre belőni sem tudtuk, mikor jöttünk össze :) Sosem voltak olyan kapcsolataim, melyeknek a kezdetét napra pontosan tudtuk volna.... ez egy folyamat. Sosem hangzott el az, hogy na mától járunk. Első találkozás? Első csók? Első olyan érzés, hogy na, ez valami több? Első együtt töltött éjszaka? Ezek persze megvannak, de nem tartottuk sosem fontosnak, hogy külön megünnepeljük. Esetleg megjegyeztük, hogy na, ma x éve, hogy történt köztünk valami. Egyébként azóta is, 17 éves koromtól ugyanazzal a férfival vagyok, immár menyasszonyként, 6 évvel később. Ha meg akarjuk lepni egymást, nem kell alkalom. De én is azt ajánlom, hogy süss vagy főzz neki valamit, menjetek el esetleg valahová.
2011. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
7%
szilvásbuktát azt biztos szereti!
2011. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Párnát, ezüst láncot ilyeneket már kapott. Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2011. júl. 27. 14:40
 10/10 Sokka válasza:

fiú vagy lány? amíg ezt nem tudjuk értelmes választ sem tudunk írni :(


ha fiú:ragassz egy pohárra közös, vagy focis, vagy bármilyen más jó képet:)vagy képregényt


ha lány:virágot, esetleg marcipánt vagy egy puha papucsot :)

2015. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!