Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnátok ez a 4...

Melyik nevet adnátok ez a 4 közül a gyermeketeknek? A vezetéknévhez mindegyik illik.

Figyelt kérdés

Ha fiú lenne: Ágoston, Bendegúz

Ha lány lenne: Dalma, Bíborka


Mi a véleményetek? Ha Téged így hívnak, szereted a neved?


2011. júl. 27. 08:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ágoston, Dalma
2011. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány, akkor Dalma, viszont nekem egyik fiú név sem jön be. Az Ágoston nem tetszik, Bendegúzból meg már rengeteg van. De ha választani kell, akkor inkább Bendegúz. (Az unokaöcsémet így hívják, írdatlanul rossz gyerek! Lehet, hogy a név kötelez) :)
2011. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A Bendegúz nekem nagyon tetszik, aranyos név, főleg a becézése, Beni.
2011. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én is ismerek egy Bendegúz nevű kissrácot, de imádnivaló rosszcsont ő is :) Igazad lehet, hogy a név kötelez:)

Az Ágoston szerintem szép, nemes név.


Tényleg, ti a nevek alapján milyen személyiségű embert tudtok elképzelni?

2011. júl. 27. 08:45
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az Ágostont választanám.

Lányból viszont egyik sem tetszik, a Dalmáról egy beképzelt "liba" jut eszembe, egy törtető nőszemély.

A kicsinyítőképzős nevek nekem nem tetszenek :D

2011. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Ágoston és Dalma.

Személyiségek? Hm, talán Ágoston tekintélyes, komoly ember. Bendegúz-huncut kisördög, Dalma nekem is nagyon tetszik, olyan aranyos név, nyílt, korrekt emberhez való sztem...

2011. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Bendegúz és Dalma. De egyik gyerekemnek sem adnám. Meg vannak a kedvenc neveim. Bendegúzt egy szőke kék szemű rosszcsont gyerekként tudnám elképzelni.

Dalma pedig egy szintén szőke(Fodrászom Dalma és szőke:P) kék szemű mindig mosolygós akaratos gyerekként.

2011. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A szőkeség nálunk genetikailag ki van lőve:) Férjemnek is, nekem is természetes fekete a hajunk, nekem zöld, neki kék a szeme. Ti egy fekete hajú, mondjuk kék szemű, fehér bőrű kislányhoz/kisfiúhoz milyen nevet képzelnétek el? A felsoroltakat is írhatjátok, de ha van ötletetek, szívesen olvasnám!

Bocs, hogy be vagyok sózva, de 10 hetes terhes vagyok, és már nagyon várom az anyaságot!:)

2011. júl. 27. 08:59
 9/24 anonim ***** válasza:

Izabell,Noémi,Natália,Adrienn,Lili,

Levente,Ákos,Márk,Attila,Martin,

2011. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 hot_kiss ***** válasza:

A választottak közül ha fiú, akkor bajban lennék, mert ezek közül egyik sem tetszik, lány névnél pedig Dalma.

Ha ilyen kis "különleges" lesz a csöppség én valami nem túl megszokott, de szép nevet keresnék neki.

Egyébként nálam abszolút befutó fiúból: Teó, lányból pedig a Hanna.

2011. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!