Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnátok ez a 4...

Melyik nevet adnátok ez a 4 közül a gyermeketeknek? A vezetéknévhez mindegyik illik.

Figyelt kérdés

Ha fiú lenne: Ágoston, Bendegúz

Ha lány lenne: Dalma, Bíborka


Mi a véleményetek? Ha Téged így hívnak, szereted a neved?


2011. júl. 27. 08:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mikor született meg? Nagyon szép neve lett :)
2012. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Bendeguz es Biborka
2012. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Sofiel ***** válasza:

Gratulálok :)) Amikor én vártam a kisfiamat, valahogy az volt az érzésem, hogy nem is azon kell gondolkoznom, hogy én milyen nevet szeretnék adni neki, hanem rá kell jönnöm, hogy hogy hívják őt. Mint a Seprűnyél mesében :)

Szerencsére végül sikerült :) de sok álmatlan éjszakám volt addig.

Szép a Dalma, komoly és kedves is (és szebben becézhető, mint a Bíborka /Bibi:)/)

2012. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem az ágostonról az oston miatt az ostoba jut eszembe a bíborka meg halál ciki egy 16 éves csajnak vagy egy 50 éves professzorasszonynak. Dalma arról a dalmata vagy a damla cukor jut eszembe a bendegúzról meg az anyanyelvi tanulmányi verseny
2018. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!