Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel beszélhetném rám a...

Mivel beszélhetném rám a szüleimet (. )?

Figyelt kérdés

Szóval pár barátommal le szeretnénk menni a Balatonra.

Idáig meg is engednék ,de a baj az ,hogy kocsival mennénk.

A srác aki vezetne 18 éves és felelősségteljes. A szüleim nem ismerik és ezért nem engednek el. Mit csináljak?:S

17/F


2011. júl. 27. 20:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát szerintem hívd fel a srácot telefonom, hogy beszéljen pár szót az szüleiddel és ígérje meg, hogy felelősségteljesen fog viselkedni. az is segíthet, ha te is nagyon szépen, őszintén elmondod a szüleidnek, hogy megbízol a srácban és ne aggódjanak. hajrá és jó szórakozást:)
2011. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Menj le kulon, vonattal vagy busszal.


(A szulokkel egyetertek: 18 evesnek nincs tul nagy vezetesi rutinja, en nem engednem egy csomo hulyeskedo gyereket szallitani..., mindahanyan jobb volna ha vonattal mennétek, esetleg az a fiu tokegyedul a csomagokat leszállithatná...)

2011. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez az, menjetek vonattal, az élmény is sokkal jobb, mim indig is imádtunk vonatozni. :) Plusz a barátodnak is jobb lenne, így legalább ihat. Meg hát lényegesen biztonságosabb.
2011. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet ,hogy pár embert nem is ismerek ,és nem tudnám rávenni őket ,hogy vonattal menjünk.

Azt meg ,hogy felhívja a szüleimet az egyrész kicsit megalázó lenne ,hogy neki kell "megnyugtatnia" a szüleimet másrész nem találkoztam még vele sokszor ,elég furcsa lenne ha odaállítanék hozzá ,hogy légyszíves hívd fel a szüleimet és beszéld meg velük....

2011. júl. 27. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne megalázó? Nekem is felhívta egyszer a huszonéves haverom apámat, hogy engedjen el velük a Bakonyba 2 napra egy éjszakára.
2011. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Én azt irtam, hogy egyedul menj vonattal...az csak opcio, hogy tobben, urambocsa mindenki...:)

Szulok is leszallithatnak, ha van kocsi, addig ok is egy masik varosban nyaralhatnak a kornyeken.:)

2011. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És szerinted az nem lenne furcsa ,hogy mindenkit elengedtek kocsival én meg megyek egyedül vonattal?:/
2011. júl. 27. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
egy 18 éves nem felelősségteljes. én a helyedben megkérném apukámat,vigyen le minket. vagy menj vonattal
2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy cikinek érzed, hogy beszéljen a srác a szüleiddel, hűen tükrözi az éretlenségedet...

amúgy meg mi az, hogy pár embert nem is ismersz, így nem tudod rábeszélni őket a vonatozásra? Tudtommal egy autó 5 személyes, ebből 1 te vagy, 1 a sofőr, és a "néhány" kifejezés minimum 2 embert takar. Nem csodálom, hogy a szüleid nem engednek el, mert nekem is érdekes a szitu.

2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

basszus neked minden ciki

mi abban az égő ha mondod hogy te majd utánuk mész vonattal


én se ülnék be 18 éves srác mellé a kocsiba

2011. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!