Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszenek a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a férfiaknak az idősebb nők?

Figyelt kérdés
az ágyban jobbak? vagy mert nem olyan gyerekesek?
2010. aug. 24. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A csajoknak miért tetszenek az idősebb férfiak?
2010. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
anyakomplexus...:D
2010. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

én vagyok szerencsétlen?

Mert a pasinak,akit szeretek egy idösebb nő kellett

Én 24,a pasi 26,a nő 43.

És ö kellett neki. :( Bár lehet,hogy csak velem van a baj,tul gyerekes vagyok,meg ilyesmi, nem?

2010. aug. 24. 19:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez egy kivételes eset, mert a fiatalabbak tetszenek nekik általában...
2010. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tapasztalat, érettség stb.de ez nem feltétlenül igaz hisz 14 évesen még jó h. tetszenek a 20 éves csajok,de 40 felett kétlem h. valakinek az 50-60-as nők jönnének be.De ha tényleg a 10-20 év a korkülönbség akkor az biza anyakomplexus.
2010. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem annak van saját lakása
2010. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez most olyan h. én az 1 évvel fiatalabb barátomat cseréltem le egy 20 évvel idősebb pasira(szerelmes lettem és ő többet foglalkozott velem,mint az akkori barátom),de most egy 2 évvel fiatalabb vagyok és imádom :-)
2010. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a 30-40 éves nők, mert érettebb a testük, kikerekedett, nem úgy mint a tiniknek, ők általában formásabbak.És az is izgat, hogy a koruk ellenére néznek úgy ki mint a fiatal csajok + több a tapasztalatuk, tudják hogy okozzanak örömet egy férfinak, nem lepődnek meg egy f*sz tól, nem jönnek zavarba.

Mondjuk én 30-40 éves nővel csak szexet képzelnék el, komoly kapcsolathoz túl nagy a korkülönbség.

20f

2010. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19:49-es vok bocs "fiatalabban", amúgy a szerelmet nem lehet kiszámítani.lehet az a nő olyat ad neki amit te még nem tudtál megadni.én sem gondoltam volna h. egy idős pasiba leszek szerelmes, a "friss hús"helyett.A pasik szeretik ha anyáskodnak felettük és lehet neki ez fontosabb volt mint a külső.És az tény h. a túl gyerekes lányokat nem szeretik, ha bennük több a komolyság
2010. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi, akkor ezek szerint ugyanúgy előfordulhatott volna hogy egy velem egy idős lány veszi el tőlem

mondjuk ha ez kellett a pasimnak, két gyerekkel én sem versenyezhetek

2010. aug. 24. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!