Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy a férfiakna...

Miért van az, hogy a férfiaknak idősebb korukra dúsabb szemöldökük lesz, és a fül-, orrszőrük is sűrűbb lesz? Legalábbis sokaknak. Hormonális oka lehet? Pontosan mi okozza?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, hormonális. A tesztoszteron szint csökken idővel.
2011. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyet értek,plusz infó,hogy az Y-kromoszóma a férfi nemi jellegek mellett még az orr és fül szőrösséget kódolja,ezért nem látsz sok nagymamát ilyen szőrösen :D
2011. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak azt nem értem, hogy ha csökken a férfi nemi hormon, akkor nem pont, hogy nőiesebb külsővel kéne rendelkezniük?

Vagyis kevésbé szőrösnek kéne lenniük...

2011. aug. 4. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés


tényleg az összes idős szinésznek méteres szenöldöke van


én biztos lenyírom majd rövidre

2011. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, igen!

De az utcán is látni sok olyan idős embert, akinek erőteljes fülszőrzete meg szemöldöke van.

Apukámnál is nagyon beindult ez a fajta szőrösödés, ezért is tettem fel a kérdést. 57 éves, már vagy 5-6 éve elkezdődött, de lehet, van az már 8 is.

2011. aug. 7. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:

na de csipesszel ki lehet tépkedni a füledről, a szemöldököt meg le lehet nyírni


én biztos nem járkálnék méteres bozonttal

2011. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
100% hormonháztarásváltozás. a vénasszonyoknak is ezért van bajuszuk. legalábbis a legtöbbnek
2011. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!