Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékoz adjak nekik?

Milyen ajándékoz adjak nekik?

Figyelt kérdés
Szüleimnek most lesz a 20. házassági évfordulójuk. Semmi ötletem sincs. Valaki mondjon ötleteket!
2011. júl. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármit,ami jellemző rájuk,de 1 képeslap is megteszi.Ezekre szép verset szoktak írni,v írj te is akár,az még eredetibb.:)ennek örülnének szerintem.
2011. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek mindíg egyedi ajándékokkal előrukkolni. Viszont szüleidet TE ismered, így nehéz segíteni.

Anyagilag is csak te tudod mi fér bele.

Ha nekem jól menne az anyagi része, tuti valami romantikus vitorlázásra(rajt alvósra), vagy Szalajka völgyi házikóba, borozós egri túrára, Lillafüred, Patóhegy, stb stb helyekre befizetném őket, vagy ha nem illik ez hozzájuk, akkor a legkedvesebb barátaikat összecsődíteni egy nagy saját szervezésű bulira,

lenne még ezer ötletem, de semmit nem tudok rólatok, így tényleg nem megy...

2011. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy én már mindkettőt ajándékoztam valakinek (vitorlázós bulit is, és másik bulit anyumnak 50.ik sz.napjára) és abszolút nem keresek jól!!! de érdemes utána nézni, nem minden olyan drága mint amilyennek gondoljuk és össze is lehet dobni rá...
2011. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nessie válasza:
Szerintem a saját két kezeddel készíts valamit, mert annak fognak a legjobban örülni, amit te alkotsz! :D
2011. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ebbe pedig rengeteg energiát, szervezést fektetsz :) a saját kezeddel :) díszíthetsz, főzhetsz , teríthetsz, és ott adhatsz ajándékba egy megírt képeslapot :D :D :D
2011. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elő az elmúlt 20 év fényképeit és belőlük egy szép fotókönyv. A képekhez "kommenteket" is írhatsz. Bármikor tudnék hasonlónak örülni.
2011. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2011. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy meglepetés party haverokkal, rokonokka, színházjegy, vagy welness hétvége, esetleg koncertjegy vagy bérlet.

Hol voltak nászuton, Nem lehetne őket most is oda "befizetni"? :)

2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem ilyen kalandvágyó típusúak :S:)

Inkább valami tárgyi ajándékra gondoltam. Volt ötletbe már a fényképes torta is, de az nem biztos hogy kivitelezhető. De azért köszönöm a válaszokat

2011. júl. 29. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!