Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá arra, hogy...

Hogy vegyem rá arra, hogy mégis találkozhassak a fiúval?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Van 1 srác, aki messze lakik tőlem, megbeszéltük, hogy találkozunk. Megbeszéltük szüleinkel is. Aztán mikor újra rákérdeztem anyától, anya nemet mondott a találozás lehetőségére. Az indok mindössze annyi, hogy a srác messze lakik. Igértem neki, hogy javítok a tanulmányi eredményeimen, bár a tanulás jól megy.
2009. ápr. 6. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

így nagyon nehéz lessz.

lehet muterodnál hiába bizonygatod az eredményeid ha kevésbé érdekli. nagyon félt és ezért nem enged.

15évesen 1edül nem mehetnél tegyük fel vonattal a sráchoz mert akármikor bajod eshet ne adj isten.


apukáddal mi a helyzet.? róla nem írtál.

2009. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyukád nemcsak azért mondott nemet, mert erre az egy találkozóra is nehezen jutnál el, mert ha összejöttök, sokat kell majd utaznod és 15 évesen lehet, hogy nem mer olyan messzire elengedni egyedül (ami jogos). Illetve lehet, hogy azt gondolja, hogy ez a nagy távolság elválaszt titeket és emiatt szenvedni fogsz.
2009. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
azt azért kétlem h ezt gondolná az anyukája h "szenvedne elég sokat" elvégremost kezdené igazán próbára tenni magát a szerelemben. ennyi évesen ki lehet heverni pár hónapos kapcsolatokat.
2009. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg épp azt gondolom, hogy egy 15 éves jóval nehezebben teszi túl magát egy csalódáson, mint egy idősebb. De ez is egyén függő...
2009. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor találkozni akartam a barátommal, felajánlottam nekik, hogy adjanak meg feltételeket, amiket a taliért cserébe teljesítenem kell. Így sikerült (:
2009. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!