Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, pár hónapja megvált...

Nem értem, pár hónapja megváltozott. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt.Én 21,ő 26.Most végeztem a sulival.Észrevette,h egy pár hónapja nem úgy viselkedik velem,mint korábban.Először az tünk fel,h minden nap van vmi kis rosszindulatú beszólása.Ezt említettem is neki,a válasz az volt,h csak hülyéskedik.A másik,h nem akar megcsókolni napközben.Ezt is kérdeztem,a válasz,h akkor beindul,és nem bír magával.Kapcsolatunk elején többet beszéltünk a közös jövőnkről,gyerekről.Célozgattam neki,h már pár általában mikor már pár éve vannak együtt,akkor eljegyzés vagy vmi.Erre a válasz,h majd ha nem mondogatom.Ez volt már vagy 1 évvel ezelőtt.Nem is mondogatom azóta,de semmi.Ha vki megkérdezi,h baba mikor lesz,erre ő,h isten ment még baba.(ezt előttem is,és egy kicsit rosszul esik).Ami feltünk még,hogyha együtt megyük valahová,akor én várjam meg kint,ő jön mindjárt.Ezt is megkérdeztem tőle,h szégyelsz talán.erre a válasz:h lassú a tempóm,nélkülem jobban halad.

Kamionos egyébként.3 hetente jár haza.Megmondtam neki,h én nem fogom elviselni ezt az életformát,h ha esetleg összeköltöznénk,h egyedül lakjak egy házban.Azt sem,h itthon éljek anyuék nyakán,és ő ide jöjjön 3hetente találkozni,mint a 16évesek.Én már szeretnék vele együtt lenni,minden nap vele kelni,de neki az éelte a kamionozás,és megmondta,h nem fogja ott hagyni.Én még valószínű,h elmegyek tanulni két évet.Ha ennyi idő alatt,is ugyanez a felfogása,akkor megmondtam neki,h vége.Erre csak habogott ösze vissza.

Szerintetek ez kapcsolat még?Miért viselkedik így?

Régen nagyon jó és szép volt minden!Olyan dolgokat művel,amiket nem érek felőle.


2011. júl. 29. 15:56
1 2
 1/16 Veky ***** válasza:
100%
Jajj, nem akarlak elkeseríteni, de eléggé bunkó módon viselkedik, és az ilyen emberek nem érdemelnek meg semmit, szóval téged sem! :)
2011. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elszürkült a kapcsolatotok,valahogyan fel kell rázni,mert így vége lesz.ha ő nem akarja otthagyni a kamionozást,te a fejed tetejére állhatsz,akkor sem fogja.menj,tanulj még és ha 2 év múlva sem változik meg,akkor vesd fel neki a szakítást.ha nem hatja meg,menj.nagyon fiatal vagy még.
2011. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Ami feltünk még,hogyha együtt megyük valahová,akor én várjam meg kint,ő jön mindjárt.Ezt is megkérdeztem tőle,h szégyelsz talán.erre a válasz:h lassú a tempóm,nélkülem jobban halad. "


Ne haragudj, eddig a pontig azt írtam volna, hogy ne nyugtalankodj, még csak 26 éves, ha szeretitek egymást akkor van közös jövő.

De ennél a mondatnál kiakadtam.

Elolvasod újra magadnak, és értelmezed?....

2011. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ämy válasza:

"Én még valószínű,h elmegyek tanulni két évet.Ha ennyi idő alatt,is ugyanez a felfogása,akkor megmondtam neki,h vége."


Ezt jól tetted, és tartsd is ehhez magadat!

2011. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen, 2 évet menj csak tanulni, azalatt sokminden eldőlhet!
2011. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Én még valószínű,h elmegyek tanulni két évet.Ha ennyi idő alatt,is ugyanez a felfogása,akkor megmondtam neki,h vége."


Én mondjuk nem várnám ki azt a két évet, mert amíg tanulsz, addig sokkal több lehetőséged van ismerkedni meg minden, mint még várjál két évet a semmire, kimaradsz mindenféléből..

2011. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Főleg úgy, hogy öt évet már vártál.
2011. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valami uj utra akar terni.
2011. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ti abszolút nem illetek egymáshoz. 21 évesen még nagyon fiatal vagy, ne akarj egy olyan embertől gyereket vagy tőle eljegyeztetni magad, aki nem érett egy komoly kapcsolatra és ráadásul ennyire, hm, hogy is mondjam szépen, furcsán viselkedik veled vagy a társaságodban. Járj nyitott szemmel és meglátod szembejön veled majd az, aki hasonlóképpen gondolkodik mint te.
2011. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
már nagyon sokan mondáták,h mi nem illünk össze.külsőleg sem.
2011. júl. 29. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!