Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Kb.5 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Kb.5 hónapja megváltozott a ciklusom. Korábban az első 2 nap közepesen erős/erős volt, utána lévő 2nap meg egyre gyengébb.

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni egy gyógyhatású készítményt, h rendszeresen jöjjön meg. Ez hatott is, csak sajnos elég drága volt, ezért abbahagytam. Mióta abbahagytam megváltozott a ciklusom, sokkal gyengébb, kb. az első nap fele az ami közepesen erős, utána alig jön valami.Ma jött meg(3nappal korábban), de most az első nap is nagyon gyenge, alig jön valami.1 hónapja bevettem egy 72órás tablettát(az akkori ciklusom 1.napja közepesen erős volt) fel is voltam fázva nemrégiben és sokat idegeskedtem. Ezek miatt lehet most még gyengébb a menstruációm? Vagy minek "köszönhető" ez?
2011. jan. 15. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A _legfontosabb_ információt meg persze kihagyod, ami nélkül nem ér semmit az egész.


Hány éves vagy? -.-

2011. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19
2011. jan. 15. 23:41
 3/3 A kérdező kommentje:
már 7 éve menstruálok, de sose állt be rendesen:S Mostani menstruációm előtti 4 napban folyton meg nagyobbodva a két petefészkem, de a mai napon nagyon fura érzés van a petefészkeim felé...olyan, mintha mindjárt kidurrannának, annyira meg lennének dagadva:S
2011. jan. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!