Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, pár hónapja megvált...

Nem értem, pár hónapja megváltozott. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt.Én 21,ő 26.Most végeztem a sulival.Észrevette,h egy pár hónapja nem úgy viselkedik velem,mint korábban.Először az tünk fel,h minden nap van vmi kis rosszindulatú beszólása.Ezt említettem is neki,a válasz az volt,h csak hülyéskedik.A másik,h nem akar megcsókolni napközben.Ezt is kérdeztem,a válasz,h akkor beindul,és nem bír magával.Kapcsolatunk elején többet beszéltünk a közös jövőnkről,gyerekről.Célozgattam neki,h már pár általában mikor már pár éve vannak együtt,akkor eljegyzés vagy vmi.Erre a válasz,h majd ha nem mondogatom.Ez volt már vagy 1 évvel ezelőtt.Nem is mondogatom azóta,de semmi.Ha vki megkérdezi,h baba mikor lesz,erre ő,h isten ment még baba.(ezt előttem is,és egy kicsit rosszul esik).Ami feltünk még,hogyha együtt megyük valahová,akor én várjam meg kint,ő jön mindjárt.Ezt is megkérdeztem tőle,h szégyelsz talán.erre a válasz:h lassú a tempóm,nélkülem jobban halad.

Kamionos egyébként.3 hetente jár haza.Megmondtam neki,h én nem fogom elviselni ezt az életformát,h ha esetleg összeköltöznénk,h egyedül lakjak egy házban.Azt sem,h itthon éljek anyuék nyakán,és ő ide jöjjön 3hetente találkozni,mint a 16évesek.Én már szeretnék vele együtt lenni,minden nap vele kelni,de neki az éelte a kamionozás,és megmondta,h nem fogja ott hagyni.Én még valószínű,h elmegyek tanulni két évet.Ha ennyi idő alatt,is ugyanez a felfogása,akkor megmondtam neki,h vége.Erre csak habogott ösze vissza.

Szerintetek ez kapcsolat még?Miért viselkedik így?

Régen nagyon jó és szép volt minden!Olyan dolgokat művel,amiket nem érek felőle.


2011. júl. 29. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem úgy tűnik kispályára tett téged! Ennyi év alatt eldöntheti mit akar tőled! Légy büszke és állj talpra. Közhely, de fiatal vagy még, neked legyen a nagyobb szád kettőtök közül, benned van a több lehetőség! Állj odébb ha úgy adódik, találj olyat aki megbecsül igazán!

A 2 évet is úgy mondanám neki, hogy az a max. És ha közben ugyanez folyik, akkor kiadni az útját! Látszik a leírtak alapján, hogy nagyon magabiztos lehet, és biztosan koppanna egy kicsit ha hirtelen szakítanál!

Vedd úgy mint egy próbát neki, és magadnak! Ha a szakítás sem hatja meg, akkor be kell látnod, hogy ennyit senki nem ér!

2011. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

egy párszor feljött szóba a szakítás,és akkor az t kezdi,h "tessék,bánts csak,csináldd,tényleg ezt akarod"

általában ilyenkor szét ver vmit,(utolsó vitánknál képes volt a jó laptopját szétverni,és hozzá vágni a földhöz)

2011. júl. 29. 16:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem leeht, hogy ennek a fiúnak kisebbségi komplexusa van melletted. Mert úgy viselkedik, mint egy sértődött kislány.

De én tartom magam ahhoz, amit leírtam ezelőtt. Fel a fejjel kislány :)

előző voltam, a hosszú leveles :)

2011. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még agresszív is, egyre pompásabb. Mit eszel rajta? Te ettől fényévekkel értelmesebbnek tűnsz.
2011. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az idáig érkezett válaszokat!

Mivel lehetne egy kicsit észhez téríteni,hogy "hé gondolgozzál már,h mit csinálsz velem?"

2011. júl. 29. 17:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Aki ilyen agresszív, attól te mit vársz a jövőben? Komolyan ilyen alaktól akarnál gyereket?? Ha nem akad éppen majd valami a kezébe, téged ver el?
2011. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!