Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Hogy tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves lány vagyok.Van egy fiú,ő 16 éves,aki nagyon tetszik nekem.Sajnos csak kéthetente szerdánként találkozok vele.Most viszont jövőhéten együtt fogunk menni egy táborba. (egy bizonyos sportnak a tábora,de az egész táborban csak mi ketten leszünk 18 éven aluliak,a mi sport klubbunkból is csak mi meg három 20-35 éves ember jön)

Úgy gondolom,hogy ez a tábor jó alkalom lenne,hogy közelebbről is megismerjem.Lehetőség is lesz rá,hiszen egy szobába is fogunk lakni,szóval szinte mindig együtt leszünk,csak nem tudom hogy mit mondjak neki,mivel eddig semmi érdeklődést nem mutattam felé,csak max. köszöntem neki és már mentem is tovább.Hogy adhatnám a tudtára,hogy nekem tetszik,és csak azért rohantam el mindig amikor találkoztunk,mert nagyon tetszik?


15/L


2011. júl. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát probállj meg arról a bizonyos sportról beszélgetni vele, aztán reméljük terelődik a téma és vmi régi sztoridat eltudod neki mesélni vagy bármi és akkor érzi h vmilyen szinten megbizol benne. Ha meg van kétszemélyes ágy vagy olyan h két egyszemélyes összetolva foglald el vele azt :D
2011. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mivel sztem a szavaktól be vagy szarva, meg sztem mindneki, akkor a tetteiddel, gesztusokkal fejezd ki,h tetszik...

kicsit viselkedj vele máshogyan, mint ahogy szoktál, és ez alatt nem azt értem,h "tegyed magadat" elötte, ettöl még legyél önmagad, de egy kicsit másféle módon ...pl:hosszabban mosolyogj rá, nézz a szemébe, vagy ahogy neked jol esik ahogy tudod, ne legyél zavarba, nem veszíthetsz semmit, nefélj felszabadultnak lenni.... ez után sztem már észreveszi,h valamit akarsz töle, és ha viszonozza, szabad a pálya, kialakul midnen :)

2011. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(elözö válaszoló vagyok)

én azt hiszem ismerlek, és ha te vagy az, akkor már veled beszéltem erröl, jááj sok sikert nektek :D

léci írd meg legalább azt,h lovagolsze, mert erröl tudni fogom,h te vagye az, vagy nem te xD


ha nem te vagy akkor meg bocsi :)

2011. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!