Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki? Miből vehetem észre?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már 7 éve ismerek. Aztán negyedikben nyáron nagyon sokszor jártam fel a boltjukba és mindennap amikor jött mindig hülyültünk. Amióta 5-es lettem azóta már nem láttuk egymást, aztán idén már kb.3 hónapja nem beszéltünk. Tegnap este írtam neki és nagyon jót beszélgttünk, de én mentem az unokatesómékhoz, úgyhogy el kellett köszönnöm tőle, de azután hogy elköszöntünk még kb 20 percen keresztül beszélgettünk. Most megkérdeztem tőle, hogy hogy lehet ez, hogy 3 hónapig nem írok neki aztán egyszer csak elkezdünk beszélgetni akkor meg nem bírunk "elszakadni egymástól", de erre már nem írt semmit, de a lényeg, hogy úgy érzem, hogy tetsezem neki, de nem merem megkérdezni tőle.
2011. aug. 14. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írt semmit, mert elment aludni. Menjél te is!
2011. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
5.es? -.- Inkább tanulj kicsim. De egyébként ha nem találkozol vele személyesen akkor elég nehéz észrevenni. Ha mondjuk célozgat hogy.. "van most barátod?" vagy "szerinted jó pasi vagyok" stb.. bocsi jobb hasonlat ilyenkor már nem jut eszembe :) amúgy ő mennyi idős?
2011. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem az ötödiket, meg a negyediket, hogy negyedikben tlálkoztunk ötödikben már nem láttuk egymást nem azt mondtam, hogy ötödikes vagyok!!! meg én ilyenkor a kérdéssel törődnék nem a korosztállyal...-.-"
2011. aug. 14. 22:57
 4/4 x) ***** válasza:
De egy 12 éves kislánynak csak nem mondhatjuk hogy "rakd ki a melledet" vagy hogy "menj el vele randizni" :) ezért fontos a kort is leírni. Nem szeretnénk rossz irányba terelni egy lányt sem.
2011. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!