Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket csinálnál ha újból 15...

Miket csinálnál ha újból 15 éves lennél? (nemet, kort is pls:D)

Figyelt kérdés

Válaszolhattok azzal,hogy mit csinálnátok másképp,min változtatnátok vagy egyszerűen,hogy milyen dolgokat csinálnál,amit nem tettél meg.

Szerettél 15-16 éves kamasz lenni?

köszi mindenki:D


2011. júl. 29. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez engem is é rdekel :D
2011. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem lennék újra 15. Inkább 18-19 és sok mindent csinálnék másképpen, bulisabb pörgősebb életet élnék
2011. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Számtalan elszalasztott lehetőséget kihasználnék...

Megd***gnám azt a csajt, aki középben végig nyomult rám - aztán mára kb. 200tonnás lett... :-/


A vicc, hogy most X. idősen is nyomul pár, én h*lye meg megint ugyanazt csinálom mint 15 évesen.... :-o


K***rva jó....majd mesélhetem az unokáimnak, hogy nagypapi 15 és X évesen is szétd*ghatott volna X+N nőt, de nagypapi alapjában véve örök életében balf*sz volt, és most meg már csak a tejbepapit lenne képes elnyamnyogni... :-/

2011. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: sohasem késő változtatni a dolgokon. Amíg élsz,nem késő:)
2011. júl. 29. 23:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor akarnék újra 15 lenni ha magammal vihetném a mostanáig összegyűjtött pénzemet is (állandó pénzhiány volt jellemző nálunk akkoriban emiatt pedig évente mindössze 2-3 alkalommal mehettem el bulizni míg a többiek minden hétvégén voltak). Hogy mit csinálnék?


1. Buli, buli, buli

2. Ismerkednék ezerrel (lányokkal persze, a mai világban már ezt is ki kell hangsúlyozni)

3. Mivel túlságosan is jó kisfiú voltam, a suliban pedig azok közé tartoztam akiket szekálni "kell", erélyesebben lépnék fel akkor ha valamivel ártani akarnának akár fizikailag akár lelkileg, soha senkinek nem hagynám az ilyeneket (beleértve a családtagokat is).

4. Örülnék mert még előttem lenne az élet, még bármi lehetne belőlem


23/F

2011. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hm. köszi a választ:)
2011. júl. 29. 23:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Fúúújjj utáltam 15 éves lenni. Annyira gyerekes voltam még, hogy szörnyű...Múltkor a kezembe került az akkori naplóm ( na jó, 13-14 éves kori, de majdnem) és az volt a legnagyobb problémám, hogy a suli legmenőbb (14 éves) fiúja mikor végez a suliban, és vajon tudok-e vele találkozni a suliból kifelé menet. Vagy hogy a sulibuliban láthatom-e :D De közben az a gyerek azt sem tudta, hogy létezem... :D

És akkor meg sem említem, hogy hogyan néztem ki...


Örülök neki, hogy már elmúltak azok az évek, inkább lennék 18-19 éves megint. Az sokkal jobb volt.


22/L

2011. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Másik suliba mennék, és ott viszont rendesen tanulnék :) Akkor talán nem 23 évesen lennék gólya az egyetemen :D

24/L

2011. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 15 éves. :) Kiváncsi vagyok, én hogy fogok visszagondolni ezekekre az idökre 10 év múlva. :) Szeretek 15 évesnek lenni, csak azt utálom, hogy iszonyatosan ingadozik a hangulatom, tegnap egész nap pörögtem, ma meg csak aludni, enni és filmeket nézni volt kedvem. 15/L
2011. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megpróbálnék a bőrömbe férni... Nem voltak barátaim, nagyon szenvedtem ettől, és csapódtam ide-oda. Büszkébbnek kellett volna lennem és inkább vállalni a magányt,mint megalázni magam.

Meg nem kellett volna csámcsogni magamban olyan srácokon, akik rám se hederítettek (idő-és energia pocsékolás), aztán meg nem elájulni, ha egy sokadrangú szerencsétlen bunkó kegyeskedik rámnézni.

Összességében több önbizalommal állnék magamhoz, és azon se kattognék folyton, hogy "kövér" vagyok (nem voltam az, csak nőiesen telt)

Azt látom, hogy a mai 15éveseknek több lehetőségük van. Az internet gyökeresen megváltoztatja a lehetőségeket, könnyebben tudnak hasonló embereket találni,ill. bárminek utánanézni, ami érdekli őket - és valahogy másként néznek ma egy 15-16 éves lányra, mint akkor.

Nálunk pl. elég elképzelhetetlen volt, hogy egy negyedikes egy elsős lánnyal szóba álljon, ma már ez természetes. Nekünk a képünkbe röhögtek a pár évvel idősebb srácok is, amikor huszonéves lettem, akkor meg a 15-16évesek szedték el előlem a velem egykorú srácokat. Van azóta párom (fiatalabb nálam :P ) csak ez akkor szarul esett, illetve nem értettem.

2011. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!