Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-18 éves korosztály. Mit...

15-18 éves korosztály. Mit vesztek szüleiteknek karácsonyra? Meg szoktátok "lepni" magatokat is? Kort, nemet légyszi

Figyelt kérdés

Én apámnak veszek egy gyógypapucsot, és 2 jegyet a Magna Cum Laude koncertre, anyámnak olajsütőt, és mivel most nagyon összejött a nyáron, és ősszel a pénz, és nagyon szeretem a kosárlabdát, és a kosaras ruhákat, ezért "meglepem" magam egy Nike Air Jordan mezzel.


Köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 26. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűűű, de sok pénze van egyeseknek :)

Én még nem találtam ki, hogy mit veszek nekik.

2009. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Szia

15-18 évesen nekem ennyire jól nem ment...anyukámnak pl vázát,porcelán figurát stb vettem.Apukámnak állatos könyveket.

Már pár éve csak piát veszek,anyukámnak valamilyen krém likőrt,apukámnak meg a bor gyűjteményét bővítem :)

Meglepetést kapok másoktól így nem veszek magamnak.

L/24

2009. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem volt nyáron is, meg ősszel is munkám, úgyhogy, nincs baj :)
2009. nov. 26. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
én anyunak egy táskát veszek. kinézte magának és én megveszem neki.. kicsit drága, de majd a nagyitól kérek valamennyit:D
2009. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!