Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Német-magyar válás, gyerekelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Német-magyar válás, gyerekelhelyezés, intézhetem Magyarországról is? Mennyi az esélye, hogy az apának adják a 2 éves kisfiamat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

semennyi esélye ninncs hogy a gyermekedet ő kapja meg.

viszont csak előrejelzésként írom hogy a gyerektartás is max a minimális lesz mert bepereled itthon megkapod az x%ot külföldön meg nemfogják letiltani a számlájából.

2011. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már volt egy tárgyalás,a férjem fél óráig beszélhetett,hazudozott össze-vissza,nekem 2 kérdést tettek fel,nem nagyon állt mellettem senki.Kisfiam fél éves koráig nem nagyon foglalkozott vele,bulizott,hajnalban járt haza.Most zsarol,fenyegetőzik,kihúzza az internetet,hogy ne tudjam a családommal tartani a kapcsolatot.Augusztus végén lesz a 2.tárgyalás,de addig nem vihetem ki az országból a kisfiamat.
2011. jún. 20. 13:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Vele laksz?Nem tudsz elmenni egy Frauenhausba?
2011. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen,itt lakunk.Nem aludhat itt este,napközben itt lehet,meg viheti a kisfiunkat-ezt határozták meg.Valahogy intézhetném a válást meg a gyerekelhelyezést Magyarországról? Itt úgy veszem észre,hogy nagyon meg akarják tartani az állampolgárokat (jelen esetben a kisfiamat),bár a magyar papírjai is megvannak.
2011. jún. 20. 14:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Hiába ítélik neked, az ország átlépéséhez az apa beleegyezése is kell.
2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha nekem ítélik,akkor is Németországban kell élnie szerintem. Egész életünkben itt kell laknunk csak azért,mert itt született és itt volt a házasság?
2011. jún. 22. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:
NEKED nem kell ott lakni, de a gyereket csak akkor hozhatod ki az országból, ha az apa beleegyezett.És csak a gyerek nagykorúságáig - utána a gyerek dönti el, hogy hol akar élni.
2011. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Egész életünkben itt kell laknunk csak azért,mert itt született és itt volt a házasság?"


NEM azért, mert ott született, meg ott volt a házasság, hanem mert ott éltél a gyerek apjával. Ha az apa beleegyezik, akkor elviheted onnan a gyereket, egyébkent nem. Viszont neked nem kell ott élned, csak a gyereknek.

2011. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na igen,de a 2 éves kisfiamat nem fogom itt hagyni!!! Állítólag egy idő után kérvényezhetem a hazamenetelt.
2011. jún. 23. 14:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mindíg magyarul.Nagyon fontos hidd el,elönyöd lesz belöle.Ha haza akarod vinni fontos,hogy ezzel is a te oldaladra billenjen a mérleg! Drukkolok neked!
2011. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!