Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miként működik...

Szerintetek ez miként működik egy házasságban (nő/férfi kérdés)?

Figyelt kérdés
Úgy működik, hogy a nőnek kell tenni azért (szép öltözék, smink, stb), hogy a pasinak tetsszen még mindig a házasélet alatt vagy a pasi váltja ki a nőből (szavaival és cselekedeteivel) hogy a nő nőnek érezhesse magát? A házasélet alatt szerintem a pasik nagyon belehelyezkednek egy kényelmes helyzetbe és már nem akarják meghódítani a feleségüket. Ezt ti is így látjátok? Vagy mit tesztek azért, hogy a férjetek még mindig odáig legyen értetek? Másnál ez működik???
2011. júl. 30. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő együtt, én megteszek mindent, amit tudok, ő pedig vegye észre, és bókoljon. Az egyik nem működik a másik nélkül.
2011. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Nem tehet a kapcsolatért csak az egyik fél. Az nem kapcsolat. Vagy legalábbis nem jó kapcsolat...
2011. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami egyoldalú, az sose működik sokáig. Egyszer az egyik tesz többet, másszor a másik, de mindenkinek ki kell vennie a részét.
2011. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét félnek tennie kell egymásért. Nemcsak a nőnek kell odafigyelnie magára, hanem a férfinak is. Pl. egy borostás, hónaljszagú, sörhasú, szőrös fülű f.szi ne várja már el, hogy a felesége mindig szép és csinos legyen és adjon magára.
2011. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!