Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez most nagyon szemét kérdés...

Ez most nagyon szemét kérdés lesz, de szerintetek Jeffree Star-nak megvan még a férfi nemi szerve?

Figyelt kérdés
Mert én simán kinézném belőle, hogy már nincsen.
2011. aug. 3. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg hát. Nem operáltatta át magát, szóval egyértelmű szerintem. :)
2011. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mér az fiú?? :O
2011. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
iggen. Ő fiú. xD
2011. aug. 5. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

megvan neki ..

bár én a fejével együtt azt is levágnám

bocs hogy ha valakit megsértek ezzel de rühellem azt az embert :$:)

2011. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a valgadban!
2011. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%

:DD persze hogy még meg van neki...

Igen, a válaszoló jól mondta, semmilyen műtéti beavatkozása nem volt. minden az "eredeti".xdd vagyis úgy értem hogy akár a popsiját/fenekét (kinek melyik kifejezés tetszik jobban) azt se operáltatta.

Apropó, (egyik válaszolónak): szerintem a te fejedet kéne levágni, mert elásnám magam ha ilyen lennék mint te. de miért is rühelled- 1, nem is ismered. 2, azt se tudod ki Ő, 3. az előbbi 2 pont.

Na, akkor most ebből nekem az jött le hogy azért rühelled mert irigykedsz.

De nem próbálom neked elmagyarázni, nem fogom, mert rájöttem hogy a te szinteden akik vannak, azoknak túl kevés az IQ szintje, és nem is akarom pazarolni fölös dumával az időm, ha egyszer ezek a hülye emberutálók nem értik meg, hogy ezzel a másik emberbe bsznak bele egy kést:')

Gratu nektek-

*A

2014. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!