Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit elhagytak kisbabával,...

Akit elhagytak kisbabával, hogy oldottátok meg anyagilag és lelkileg?

Figyelt kérdés
Sok nőt hagytak ott így a környezetemben, nekem van baba mellett munkám, de egyedül akkor se tudnám mit csináljak.Édesanyám is így járt, sajnos meghalt és nem tudom megkérdezni, hogy hogy tudta végigcsinálni segítség nélkül. Bár aki ezt megoldja, szerintem nagyon már nem lesz, amit nem tud.
2011. júl. 30. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jézus Isten!!!

Hát hirtelen el se akartam hinni amit látok!24 ezer forint gyerektartás?Ugye ezt csak az apa fizeti, tehát az anya részéről is ennyi, az 48 ezer Ft.Kíváncsi vagyok rá, hogy ki tud ennyi pénzből eltartani egy gyereket?Magyarul ruházni, etetni, iskolába járatni, fizetni neki az utazást (mert nyilván nem mindenki a városban lakik) és ha néha-néha el akar menni a gyerek vidámparkba vagy állatkertbe vagy fagyizni szerintem az is normális.


Nagyon rémisztő, hogy ilyen buta tudatlan emberek vannak!

Kedves válaszadó, aki azt merészelte mondani, hogy 30.000 Ft az sok, nem tudom mit szólnál hozzá, hogyha te nem mehetnél fodrászhoz, nem kapnál új ruhát csak két évben egyszer stb...Gondolkozzál már te nagyon buta!!!Nem a gyereket kell utálni az anyja miatt!

2011. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!