Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség a gyerekek...

Nagy korkülönbség a gyerekek között. Hogyan oldjátok/oldottátok meg a programokat?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan akinek 10 év vagy annál nagyobb korkülönbség van a gyerekek között, azok hogy oldották meg, hogy egyszerre legyen programjuk a gyerekeknek? Pl. egy szoptatós babát nem lehet moziba vinni, a nagyobb meg már oda menne. A megoldás csak a szétválás? Pl. apa viszi moziba a nagyobbat, anya meg otthon marad?
2011. júl. 11. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ehhez csak némi logika kell.
2011. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is a szétválás, akkor szerintem a programon kellene változtatni. Pl. nekem 2 nővérem van, az egyik 10, másik 8 évvel idősebb nálam, de mikor kicsi voltam, a család leginkább olyan programokon vett részt, ahol mindegyikünk jól érezhette magát. :)

20/L

2011. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsivá tettél. :)
2011. júl. 11. 13:40
 4/11 A kérdező kommentje:

13:36-nak írtam az előbb.


Igen, biztosan lehet közös programokat is csinálni, kompromisszumot kötni, de egy sokkal kisebb gyereket nehéz "beintegrálni" egy nagyobbnak való programa és fordítva, nem?

2011. júl. 11. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi annak ellenére, hogy lánytestvérek vagyunk, rajongunk kiskorunk óta a ralliért. Így gyakran rallikra jártunk a szüleimmel, de volt olyan is, mikor futni mentünk családostól. (Azt nem mondom, hogy a szüleim is futottak, de mi gyerekek igen) és nagyon élveztük. Kirándulni is szoktunk menni.

20/L

2011. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menjetek egy laza kirándulásra (tekintetbe véve hogy kisgyerek is van) aztán üljetek le valahova piknikezni. :) Én szívesen mennék a családdal csak mi nem az a fajta vagyunk sajnos.

18/L

2011. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tény, hogy sokkal nehezebb úgy szervezni a programokat, hogyha van egy kisebb gyerek.

20/L

2011. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14 év van köztem és az öcsém között.

Pár hónaposan vittük koncertre:)

Kevés olyan hely volt ahova nem lehetett vinni,olyankor nagymama és kész.De ritkán volt ilyen.Vásárolni is mindig vittük,eladók eljátszottak vele mikor már pár hónapos volt.

Totyogós kortós már vihettem magammal,hiába 15 voltam,tudtam rá vigyázni,rengetegszer vittem barátnőimhez magammal,ő volt mindenki kedvence.

Most már 10 éves nagyfiú,még nincs abban a korban hogy ciki velem csinálni bármit,igy sokszor van nálunk (már külön lakom pár éve),csavargunk,mozizunk,állatkert,mikor mit akar

24/N

2011. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nővérem 22, a bátyám 21 évvel idősebb nálam. Amikor megszülettem, már mindketten külön éltek tőlünk. A bátyám a Balaton északi partján, a nővérem a fővárosban. Gyakran jöttek haza, vagy mentünk mi hozzájuk, nagyon szerettük/szeretjük egymást. Amikor megtudták, hogy anyukánk velem várandós, nagyon örültek, hogy lesz egy kishúguk/-öccsük, akit majd lehet babusgatni. :-D
2011. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Nm igazán értem ezt a következetes lepontozást minden kérdésnél. Azt írtam, logikus, hát nem az? Ha a kicsit nem viheted a moziba, a nagy meg mehet, akkor egyértelmű, hogy az apa mehet vele, max. nagyszülő.

Hol itt a bonyodalom? Ha valahova nem viheted a kicsit, akkor marad otthon valakivel. Kész.

2011. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!