Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 90naposozok, de kb csak 5kg...

90naposozok, de kb csak 5kg ment le, és szerintem nem jó ez a diéta, inkább árt. Ha ezt követném (lent) sikerrel járhatok?

Figyelt kérdés

170cm vagyok, 78 kg-ról indultam, most kb 73 kg vagyok. Szeretnék lefogyni 63-65kg-ra. Azt gondoltam ki, hogy sok zöldséget, reggelire gyümölcsöt eszem. Sok fehérjét, pl: sovány joghurt, nem zsíros tej, tojás, sovány húsok könnyen elkészítve, sajt(pl mozarella ami könyebb). Szénhidrátot csak max. 3óráig ennék, és nem minden nap. csak teljeskiőrlésűt vagy tönkölyt, esetleg néha 1-2 kocka étcsoki. 6 után semmit, vacsira pedig zöldséget. Sok foyadék: zöldtea, mate tea, szénsavmentes ásványvíz.

Am teniszezem most, és hobbi szinten gondoltam még a futást, ugrókötelezés és eljárnék konditerembe.


2009. máj. 24. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Holnaptól szeretném így csinálni, és felhagyni a 90 napossal (ma van a 68.nap) de nem merem abbahagyni, nehogy visszajöjjön rám sok kiló.. és szeretnék nyáron jól kinézni bikiniben. A másik célom pedig, hogy szeptemberre (suli kezdés) ha úgy tetszik levékonyodva, újúlt szép külsővel mehessek a többiek közé.
2009. máj. 24. 14:01
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon ügyes vagy, így ismeretlenül is tapsot kapsz, hogy észhez tértél. Amit kigondoltál, az teljesen okés. Többször kicsit, így éhes sem leszel. Linkelek neked ide egy oldalt, ott nagyon hasznos dolgokat lehet megtudni.

[link]

[link]

Sok sikert, ügyes legyél.:)

2009. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a hasznos választ!:)
2009. máj. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!