Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy keresztné...

Mennyibe kerülne egy keresztnév változtatás?

Figyelt kérdés

Nem szeretem annyira a keresztnevemet, megszeretném majd valamikor mikor lesz rá pénzem változtatni. .


De ha valaki tudja, pontosan mennyibe kerülne egy ilyen procedúra? És hol kell elvégezni ezt?


(Bocsánat a kategóriáért nem tudtam melyik kategória lenne a legmegfelelőbb.:S)


L


2011. júl. 31. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm vezeték- ÉS keresztnevét is megváltoztatta 25 évesen. Kis Piroskából Nagy Hajnalkává változott (persze, ezek álnevek). Engem hiába kér, képtelen vagyok Hajnalkázni, inkább a Piroskát sem mondom már...
2011. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha mindig mások igényeit nézném, hogy ez meg az mit szólna hozzá , akkor sehol sem tartanék csak másoknak felelnék meg mindig.

Ha nem szokják meg, akkor sem fogok érte rinyálni mert tudom, hogy ők régebb óta ismernek és ezért van.

2011. aug. 1. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!