Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Van ennek...

Miért csinálja ezt? Van ennek még értelme?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, és gyakorlatilag minden hónapban kitalálja, hogy neki magány kell.(Hetente 2szer vagyunk együtt, sokat dolgozunk mind2en, szóval az sincs, hogy rátelepednék, vannak külön programjaink is)

Egyedül akar lenni, lemondja a már előre megbeszélt közös kirándulást, nem veszi fel a telefont, az is előfordult hogy elment bulizni és én azt se tudtam hol jár. Nem érdekli, ha megbánt vele, fájdalmat okoz. Pár nap mulva pedig ugy csinál mintha nem történt volna semmi, nem lehet vele megbeszélni...hogy ez miért jó neki, hogy megbánt stb.

Azt mondja ne veszekedjek vele, és felejtsük el. De persze én nem tudom és csak emésztem magam, de mintha nem is venne komolyan. Majd ugyis elfelejtem és minden jó lesz addig amit nem csinálja újra.

Miért jó ez neki? Szerintetek van ennek a kapcsolatnak még értelme?


2011. aug. 1. 18:03
 1/5 skarma ***** válasza:

Nincs!

Csodálom hogy eddig kibírtad. Látszik hogy nem törődik veled, vagy un vagy nem tudom mi baja... de dobd ki.

2011. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nincs értelme. Úgy bánik veled, mint egy lábtörlővel. Mi az, hogy nem veszi fel a telefont? Én annak nem veszem fel, akivel kellemetlen beszélnem.
2011. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is szeret..

Én a párommal ilyet biztos meg nem tennék 3 éve vagyunk együtt.. imádom és olyan nagy lelkiismeretfurdalásom van ha már egy kicsit is megharakszik a viselkedésem miatt.. ezért mindig ki engesztelem. Azt szeretem ha 100%-ig szeret és ez fordítva is igaz.

2011. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon önző. Ok, legyen egyedül 1* egy hónapban, de nem mondjon le előre megszervezett programot és vegye fel a telefont. Ha nem érdekli, hogy megbánt téged, akkor nem szeret eléggé, sajnos.
2011. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akor kelesz neki ha rádfanyalodik,szerintem van neki más is téged meg csak azért tart,hogy ha épp a másik nem ér rá,legyen egy luk.Ébresztő.
2011. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!