Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig nem sikerült megválto...

Ha eddig nem sikerült megváltoznom ezután se fog menni? Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Az eddigi életemben nagyon sok hibát elkövettem és nem tudom,hogyan javítsam ki őket. Elég sokszor volt negatív gondolatom (pl hogy nincs egy barátnőm se, pedig van egy pár) és mostanában kezd beteljesedni egy kicsit. Összevesztem 2 barátnőmmel is de az egyikkel nagyon sokszor össze veszek és tudom, hogy az élet így akar rávezetni valamire de nem tudok rájönni mire. Pozitívan kéne gondolkozom de egyszerűen nem tudok. Már azt is kiderítettem magamról, hogy energiavámpír vagyok. Sokszor nekifutottam annak, hogy megváltozom mert így nem jó de nem sikerül :( Nagyon sokszor negatívan gondolkozom és így bevonzom a rossz dolgokat. Nem csodálom ha a barátnőimnek elegük van belőlem :( Vagy valakivel történt hasonló az,hogy tudott kilábalni ebből? 19/L
2011. aug. 1. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen vagyok, de még nekem sem sikerült változnom, pedig mindent megpróbáltam már... a barátomat is ezért vesztettem el 1 hete, ami még egy jó nagy plusz csapás... kivagyok mint a szemét

19/L

2011. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A depresszió is betegség. Egy vakbélgyulladást sem egyedül hozol rendbe az akaraterőddel.
2011. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szüleid mit szólnak ehhez az állapotodhoz? Megosztod velük? Tudják vagy ők is beleesnek a "nem szeretnek" kategóriába?
2011. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szüleim nem veszek ezt észre rajtam. De nálam ők is a nem szeretnek kategóriában vannak. Várok még válaszokat hátha tud valaki segíteni.
2011. aug. 1. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Eddigi életed nem volt túl hosszú, úgyhogy rengeteg hibát nem követhettél el. Amiket meg igen ne törődj velük előről nem kezdheted.

A pszihológus egyébként nem rossz ötlet, határozottan tudod mi a problémád ráadásul ha még suliba jársz talán ingyenes is.

Nem a rossz dolgokat vonzod be, energiavámpírok pedig nincsenek.

Történik 10 dolog abból te a 3 rosszal foglalkozol, nem a 3 jóval, vagy a maradék 4 se nem jó se nem rosszal.

Mozgás, napsütés (ha végre kisüt), bármi új dolog amihez kedved van jó lehet.

2011. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,mindenhez negatívan állok hozzá.Én is bevonzom őket:(.Én is próbálok változtatni,de sosem jön össze.
2011. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!