Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak segítségért?

Kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Kijött egy 300.000 ft-os villanyszámlám, de nem tudtam kivizsgáltatni, mivel kikapcsoltam mindent és az óra nem pörgött. Megkaptam részlettörlesztésre, havi 40.000 ft-ba, de nem tudtam törleszteni. Novemberbe védendő fogyasztó lettem, ha akkor ki tudtam volna fizetni 150.000-t, akkor elengedték volna a másik felét. Nem segít senki, tudnak-e valami megoldást?
2011. jan. 11. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a jó Istent csináltál? Villanyhősugárzóval fűtötted az egész lakást? Mi az, hogy nem tudtad kivizsgáltatni? A te érdeked lett volna!! Ha nem nyúltál a villanyórához, nincs mitől tartanod!
2011. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első jókat kérdezett.

Gondolom elmaradás, nem?

Na most annyit tudsz csinálni, hogy ha még lehet akkor megpróbálod megnézetni azt az órát.

Ezenkívül, bár nem szokták tolerálni ha ezt írják, de van olyan lehetőség a hivatalnál hogy adósságrendezés.Menj be és járj utána.

2011. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__133102..



Itt már egyszer leírtam, mit hogyan.

Előző voltam.

2011. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az önkormányzat nem segít. Mást meg már nem tudok!
2011. jan. 11. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem segít az önkormányzat?
2011. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elutasították. A kisebbséget vették előnybe, nekik kifizették, a magyaroknak pedig nem.
2011. jan. 11. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit rontottál el, ha nincs adósság -kezelési támogatásod az Önkormányzatnál, és meg sem tudod nézetni az órádat?
2011. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg az órát!
2011. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért mert ha az enyémet kifizetik, akkor a másét is ki kell-ezt mondták. Meg nem tudja fenntartani magát az önkormányzat. Na meg, hogy nyáron kerestünk, és mért nem fizettük ki? Csak elverte a házunkat a jég, és le kellett cserélni az ablakokat és a tetőt, és ebben sem kaptunk segítséget. Ezek a kifogások.
2011. jan. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!