Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová, kihez forduljak segítség...

Cseráginé Mária kérdése:

Hová, kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Két fiammal ki kell költöznünk a szolgálati lakásból Édesem halála miatt.Munkanélküli vagyok,bevételem, anyagi tartalékaim nincsenek, de van családi házunk,egyenlőre azonban nem beköltözhető, az összes ablakot, bejárati ajtót, fürdőszoba berendezést meg kell vennünk, ki kell javítani a falakat és festeni, stb..Szeretettel kérem, hogy aki tud segíteni, tanácsot adni jelentkezzen! Előre is köszönöm! Mária
2011. júl. 19. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszinte részvétem! Mennyi idősek a fiaid, tanulnak még?

2011. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Olvastam a múltkori kérdésed is, Őszinte részvétem!


Menj be az önkormányzathoz mert ha munkanélküli vagy jár neked aktív korúak támogatása meg különböző kedvezmények! Étkeztetés, tüzelési segély stb... Egyszeri anyagi támogatás nálunk 60 ezer forintig!

Remélem segíetettem

2011. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Probálj átmeneti segélyt kérni az önkormányzattól.

Fordulj a vöröskereszthez, ha kiskorúak a gyerekek érdeklödj a gyámügyön.

2011. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!