Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttök ki a szüleitekkel?

Hogy jöttök ki a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdem, akik huszonéves koruk ellenére ott ragadtak a szülői házban valamiért.


Elkerülhetetlenek ezek a súrlódások szülő és felnőtt gyermeke között!


Titeket is állandóan sértegetnek a szüleitek?


2011. aug. 1. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, türelmesnek kell lenni. Ahogy múlnak az évek rájön az ember, hogy sok mindenben igazuk van.
2011. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
20 vagyok, igaz, kolis, de pl most nyáron itthon vagyok. Engem nem szoktak sértegetni, de úgy nagyon hozzám szólni se szoktak. Nem vagyunk amúgy rosszban, csak keveset beszélünk. Én se vagyok az a beszédes típus, biztos azért.
2011. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én már nem élek együtt a szüleimmel, de húgom igen, 21 éves, anyával lakik. Folyamatosan balhéznak valamin, hol az egyik hív panaszkodni, hol a másik. Mindkettő ugyanolyan hibás, szándékosan csinálják egymásnak a fesztivált, nem tudják elfogadni szinte semmiről sem egymás véleményét.
2011. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én 22 éves vagyok, itthon lakom, de soha egy másodpercig sem éreztették velem a szüleim, hogy zavarnék, SŐT. Azt mondják, hogy tudják jól, hogy ez az élet rendje, de abba a napba fognak belehalni, mikor én "kirepülök", ők annak örülnének, ha örökre velük maradnék, de hát tudják jól, hogy ez lehetetlen, csak a szülői szív....mondják ők.

Nagyon szeretem őket, jobb szülőket nem is kívánhatnék magamnak, és az is biztos, hogy ha más városba is, de közelibe fogok költözni, mert azt nem bírnám ki, hogy ne lássam őket akár hetekig:) Rengeteget köszönhetek nekik, és életem végéig hálás leszek, és mélységesen büszke rájuk, hogy nem löktek ki itthonról, és nem is akarnak.


22N

2011. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak anyám van (apánk még kiskorunkban elhagyott minket), de vele sosem jöttem ki jól. A gond az, hogy ő amolyan erőszakos és agresszív típus, akinek mindig igaza kell, hogy legyen és nem viseli el, hogyha valaki másként gondolkodik a világról, mint ő... el lehet képzelni egy ilyen ember mellett az életet.
2011. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

20:35-nek nagyon igaza van! Szerintem.

Igen Engem is sértegetnek főleg anyám pasija van rám szállva. Így szoktam elkerülni: fogom és ott hagyom (tesómtól tanultam) hihihih Anyukámmal viszont amennyiben van lehetőség megbeszélem.

2011. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

mi esküvő után otthon laktunk 2évig,közben született egy kislányunk is.

nagyon szerencsém volt velük,mert semmit nem fogadtak el tőlünk. Lehet hogy az is közrejátszott ebben,hogy nekem fiatal szüleim vannak,és elég rugalmasak is.

2011. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem sértegettek, de gyakoriak voltak a konfliktusok, nagyon nehéz volt... Sajnos 25 elmúltam, mire el tudtam költözni tőlük. az utolsó időszakban már mindenen veszekedtünk. Szeretjük pedig egymást, nincs velük semmi baj, de megőrültem pl. az ilyen "hová mész, mikor jössz, miért nem öltözöl melegebben" típusú kérdésektől.
2011. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és itthon lakom. Nagyon jól kijövök a szüleimmel, nincs semmiféle gond, maximum összeszólalkozás, de az nem csak a felnőtt gyerek és szülő között lehet.
2011. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

látom, van itt mindenféle hidegtől- melegig. De örülök, h nem vagyok egyedül a gondommal, és kérlek Titeket drukkoljatok, h minden egyenesbe jöhessen újra, és ismét külön élhessek:)

Köszönöm :))

2011. aug. 1. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!