Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Mert nekem(künk) nem jóó anyám többe nézi az élettársát mint a saját gyermekét.
2011. szept. 16. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég szomorú...
2011. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom nekünk is az szívszorító pedig ő nem ilyen volt a gyermekei többet értek neki mint mindenki más de most egy pár éve meg mintha 90 fokot fordult volna nem értsük pedig csalja is és anyám meg tud rolla.
2011. szept. 16. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó. 5 hónapja költöztem el otthonról, de még mindig hiányoznak, pedig nem laknak messze és szinte naponta, kétnaponta megyünk hozzájuk.
2011. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én hogy is mondjam... Ha egy fedél alatt van a család, igen sokszor szokott lenni kis vita. Ezért nehéz együtt élni. Viszont, ha külön vannak, jobbra fordul a kapcsolat. Érdekes.

Nekem anuymmal csak az a bajom, hogy mindenen panaszkodik, ahelyett, hogy örülne, hogy én meg a tesóm itt vagyunk és sokat segítünk neki. Meg, hogy jól teljesítettünk a suliban.

2011. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!