Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Elfogadnád vagy elutasítanád? Sürgős!

Figyelt kérdés

bátyám barátnője elhívott kirándulni pár napra a Balatonhoz. De én nagyon szégyenlem a testem, utálom, nagyon csúnya,kövér vagyok, emiatt nem is szeretek fürdeni, napozni más emberek társaságában. A múltban ha voltunk valahol kirándulni, ahol volt tenger v. medence, mindig olyan helyen mentem be úszni, ahol nem volt senki ill. kevesen voltak, a medencébe be se mentem, inkább ültem kinn és mensire hivatkozva "igazoltam" magam. nagyon zárkózott is vagyok, mostanában igen sok kudarc ér, amik kissé depresszióssá alakítanak engem, sírógörcseim vannak és utálom magam, hogy ennyire gyenge vagyok, a párom pedig igen messze van, sajnos :( Szerintetek elmenjek, úgy , hogy hátha csodák csodájára életemben először nem fogok feszengeni a parton és végre bevállalok valami olyat, ami teljesen eltér az életstílusomtól? (otthonülős, nem bulizós, antialkoholista, már 8 hónapja itthon vagyok és tanulok..) vagy maradjak itthon és szedjem össze magam, vagyis kaparjam össze magam, hogy újult erővel belevágassak az életbe? (egy külföldi kiköltözés előtt állok)

előre is köszi

19/L


2011. aug. 1. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el és érezdj jól magad.
2011. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

menj el:) lazist már!:)

amugy ugyse jó a viz hideg van...hivatkozhatsz erre is:DD

2011. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el és érezd jól magad!!! Tapasztalatból mondom,hogy a kutya sem fog törődni a testalkatoddal a Balatonon..én is duci vagyok,és minden évben egy szép egyberészes,esztétikus fürdőrucival csobbanok a Balcsiban :) 22/L
2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is, hátha valami jó is kisülhet belőle..

Érezd jól magad!

2011. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is disznó vagyok, és már 8 éve, minden nyáron Balatonon vagyunk, strandolunk! Szerintem is lazíts 1 kicsit, ha kiköltöztök külföldre, akkor meg tényleg jó lesz egy ilyen, mert nem leszel annyira az utazással elfoglalva. Szerintem menj el, nem csak egy duci van a Földön ;)

12/F

2011. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, olyan kedvesek vagytok, de én meg olyan karótnyelt,merev, talán pánikbeteg is vagyok, nem tudom, most is itt bőgök, pedig nincs is miért, de köszi nektek
2011. aug. 1. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, ha párod van, bányarém nem lehetsz, hiszen ő nyilván csinosnak lát. Akkor miért gondolod, hogy mások vízbe fulladnak, ha meglátnak? Menj, és élvezd a társaságot és a nyarat!
2011. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en is kover voltam 19 evesen de rajottem hogy nem ulhetek a 4 fal kozott csak azert mert van rajtam 15 kilo felesleg. vettem egy szuper egyreszes furdoruhat es kimereszkedtem a balatonpartra. es lass csodat senki nem rohogott ki sot voltak nalam koverebbek is. sikerult jolereznem magam vegre .talan ez adott loketet hogy elkezdtem tobbet mozogni, uszni es lefogytam. ne hagyd hogy a sulyod megakadalyozzon hogy jol erezd magad.
2011. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen menj el,ne hagyd ki a lehetőséget.Érezd jól magad és jó szórakozást! :)
2011. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na én leszek a kivétel, ugyanis szerintem ne menj. Én is voltam kövér, pattanásos, izzadós fiatal felnőtt, tele gátlásokkal. Volt, hogy a barátaim elrángattak szórakozóhelyre, strandra (én belementem, hátha jó lesz...) és sajnos soha nem sült ki semmi jó ezekből a programokból. Folyton feszengtem, azon járt az agyam, hogy mindenki rajtam nevet (pedig valószínűleg nem így volt).

Ha otthon is feszengsz nem fogod magad egy perc alatt máshogy érezni a Balatonon. Nekem ez a véleményem.


A helyedben inkább elkezdenék életmódot váltani (összeírnék étrendet és edzéstervet), vennék pár új ruhát, frizurát váltanék stb. Most nyáron még könnyebb lenne belevágni ebbe, mint külföldön.

Szóval én a helyedben erre koncentrálnék, hogy jövőre már gátlások nélkül mehess bárhova.

2011. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!