Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jobb kedve?

Hogyan legyen jobb kedve?

Figyelt kérdés

Most ez normális, hogy azt akarom hogy legyen egy kicsit féltékeny? Jól esik ha az, de az is jól esik, hogy azt mondta bízik bennem és ezért most nem féltékeny. Irt rám valaki akire az volt, nem olyan rég, most meg ugyan az írt erre semmi. Nagyon szeretem őt, lassan 1 éve együtt imádom ahogy van:) De olyan rossz kedve van, tegnap is az volt neki, meg ma is. Hogy vidítsam fel? És nem akarom féltékenyíteni, de nem értem miért nem az. Jó, hogy bízik bennem de mégis. Én néha megörülök a féltékenység miatt, ő is volt így. Annyira szeretem őt és segíteni akarok hogy ne legyen rossz kedve.

18/L


2011. aug. 1. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz kedvű? Talán mert nem esett neki ez jól? Ha jól értem, akkor mond el, hogy réméled bizik benned, mert nincs semmi amiatt aggódnia kellene. Beszéljétek ki, biztos mond valamit.
2011. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem ő féltékeny, és jól esne ha az lenne kicsit$$ tudom hogy szeret nagyon , én is őt, de annyira rossz nekem hogy nincs jól.:/
2011. aug. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!