Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jobb viszonyom...

Hogyan legyen jobb viszonyom a nővéremmel?

Figyelt kérdés
Nem vitázunk, nem megyünk egymás agyára, nem erről van szó, csak egyszerűen nem beszéljük meg a dolgokat, pedig én megszeretném! Jóban vagyunk, volt,hogy már elvitt másik városba a barátaihoz bulizni, jól éreztük magunkat. Lett egy barátom, pár napja, ő pedig még csak, meg sem kérdezte,hogy jól megvagyunk-e vagy,hogy szeretnék-e róla beszélni,hogy történt.. Semmit! Talán nem is érdekli. Engem nagyon érdekel,hogy mi van vele, többször megkérdeztem már, de sosem kapok normális válaszokat, sosem beszélgettünk el a fiúkról a párkapcsolatokról vagy egyebekről.. Hogyan nyitódjak ilyen témában felé,ha ő nem akar vagy legalábbis nem mutatja,hogy akarna, felém? Szerintetek? Én 15L, nővérem 21L
2011. aug. 20. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és ezeket kérdezd meg tőle. Hogy miért nem szeretne veled jobb viszonyt, neked jól esne ha meg tudnád vele beszélni a dolgaidat, téged érdekel hogy mi van vele, szeretnéd ha mesélne. Ha ezt megteszed és ez után sem lesz veled jobb a viszonya akkor nem tudom...
2011. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi is ebben a helyzetben vagyunk, csak nálunk én vagyok a "nővérke":)...Nekem is hiányzik, hogy együtt meg tudjunk beszélni ilyen dolgokat, de teljesen mások vagyunk. Ő nem úgy fogná fel,mint én. Én inkább az unokatestvéreimmel szoktam megbeszélni ezeket az ügyeket...Tesóm:15/L, Uncsitesóim (ikrek):17/Lányok, Én:16/L Szóval nem nagy a korkülönbség....:)
2011. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ciki neki a dolog
2016. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!