Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne izguljak...

Mit tegyek hogy ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve interneten ismerkedtem meg egy lánnyal, nincs közöttünk semmi, de viszont szerintem nagyon jó barátok lettünk. Elég zárkózott vagyok, kevés a barátom, de közülük is őt az egyik legjobbnak tekintem. Ő neki viszont nagyon sok barátja van, és nekem ő sokkal fontosabb, mint neki én. Bemutatta egyik barátnőjét, akivel szintén jóba lettem, de őt alig ismerem egy hónapja. Ha minden összejön pénteken tudnánk találkozni hármasban, de nagyon izgulok, hogy élőbe minden teljesen más lesz, esetleg rossz benyomást keltek, mert nem nagyon szoktam így találkozni másokkal, és velük még most találkozok először...Mit tegyek hogy ne izguljak ennyire?
2011. aug. 1. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Akármit is csinálsz, izgulni mindenképp fogsz, de nyugtasson meg, hogy ő valószínűleg ugyanúgy izgul - talán azért is mutatta be a barátnőjét, és találkoztok majd hármasban, hogy neki legyen kire támaszkodnia.

A legtöbb, amit tehetsz, hogy kihozod magadból a legtöbbet.

2011. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, határozd el, hogy őszintén önmagad leszel. Ahogy jön belőled. Ne akarj "viselkedni", előadni magad, a legszebb, legjobbat mutatni. Csak ahogy jön. És akkor, vagy tetszel, vagy nem .Ha nem, akkor ez előbb-utóbb úgy is kiderülne. Ha tetszel úgy, ahogy vagy, akkor az a továbbiakra is érvényes lesz.

Gyakorlati tanács: a rágógumi. A rágógumi lazává tesz. Próbáld ki addig is.

2011. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,én már túl vagyok a harmincon,de én is mindig izgulok,ha először találkozok idegenekkel.Persze én már rutinosan izgulok.Nyugtasson meg az,hogy nagyon sok ember van így és ez természetes reakció ilyenkor.
2011. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!