Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne izguljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés

Ma megint fogok talakozni azzal a sraccal, aki nagyon bejon nekem. Kozos tarsasagba jarunk, de eddig meg par szonal tobbet nem beszelgettunk. Az a gondom, hogy hosszu ido utan vegre van egy srac aki nagyon bejon minden teren, ugyhogy nem akarom elszurni. Viszont felek attol, hogy nem fog eszembe jutni egy ertelmes mondat. Mit tegyek, hogy lenyugodjak.? 28L

Nyugtatot, meg egyeb ilyet ne javasoljatok legyszi :)


2011. szept. 16. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmmit. Ez így van rendjén.
2011. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát először is:nem tudsz lenyugodni,hisz az ezzel járó adrenalin dolgozik benned :) nem is kell lenyugodnod,csak előtte próbáld kicsit türtőztetni magad.Beszélgess másokkal,közbe tekintgess felé,egyebek.Lényeg,hogy ne mutasd neki,mintha spontán jönne minden..

menni fog 20/L

2011. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj nem lesz majd jön spontán az egész ha erőltetni kell majd akkor már régen rossz.

ha meg volt már barátod akkor miért izgulsz ?

csak arra kell figyelned hogy ne csinálj semmi egetverő ostobaságot és akkor nem lesz semmi gáz

2011. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam így.

Tudtam, hogy meg kell szólítanom a csaj, de úgy dörcsbe állt a gyomrom.

Aztán beszéltem vele, és aranyos volt. Egészen megnyugodtam.

Megismertem egy kicsit jobban.

És boldogan mentem haza.


Esetedben elég, ha aranyos vagy, és keresed a társoságát.

Meg ne felejts el nevetni a viccein, azt nagyon szeretjuk. :D


Sok sikert!

2011. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom. Aranyosak vagytok. A mosoly az menni fog, abban jo vagyok. Meg az utcan is visszamosolyognak ram az emberek, meg koszonni is szoktak, amikor rajuk mosolygok. Nok is. :)

Aaaa, csak mar reg nem hatott ram igy egy pasi se, ezert vagyok kicsit ideges.

2011. szept. 16. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint a futás, a rajt elött minden ember tele van adrenalinnal, de amikor eldördül az indulást jelző pisztoly, akkor minden jól alakul.:)
2011. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!