Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek olyankor amikor a...

Ivetka93 kérdése:

Mit tegyek olyankor amikor a szüleim terrorizálnak? Feljelenteni nem merem őket, mert félek tőlük.

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Maffiák?
2011. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
És te mit nem teszel meg, amit ők kérnek tőled?
2011. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

kicsit konkrétabban, mert nem mindegy, hogy napi szinten vernek, avagy megkértek, hogy mosogass el, te nemet mondtál, és ezért kiabáltak veled....érted..


A mai fiatalok már azt is terrornak nevezik, ha a szülő azt mondja "nem takarítod a szobád fiam? Akkor nincs lóvé"


Titkon örülnék, ha ez lenne, remélem nem bántanak téged:S


23N

2011. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mivel terrorizálnak?Vagy titok?
2011. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én mindig megcsinálom, amit mondnak nekem, mindig én takaritok.Ilyen téren semmi probléma.Az a probléma, hogy mindig belekötnek mindenben,nem csinálok semmi rosszat de tényleg, és mégis lemondnak mindennek, kiabálnak velem,megvernek.Ezt már idegen is a környzetünkben mondták, hogy ez terrorizálás.

Szóval nem tudom mit csináljak :(

2011. aug. 2. 10:57
 6/15 A kérdező kommentje:
és még annyi,hogy mindig mindenkit ok nékül bántnak szóban. Nagyon szivetelen emberek :(
2011. aug. 2. 11:01
 7/15 anonim ***** válasza:
A gyámhatósághoz lehet fordulni, hogy vizsgálják ki az ügyet, de nem biztos, hogy neked jó ha esetleg nevelőszülőkhöz kerülnél vagy otthonba. Mérlegelned kell, hogy neked mi lenne jobb.
2011. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, testvérek száma, koruk, édes szülők avagy vegyes (pót- apa, mama) ? Ez kell, hogy érdemi választ kapj!
2011. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem a nicked alapján, közel vagy a 18-hoz. Arra törekedj, hogy minél előbb függetlenedni tudj tőlük, és éld a saját életedet.
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentheted, de semmi eredménye nem lesz.

Ez nem büntetőjogi kategória, bármennyire is fájdalmas, amit csinálnak.

Nem tudsz velük mit tenni, maximum csak várhatod, hogy elköltözhess.

2011. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!