Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a párommal 1 év...

Szakítottam a párommal 1 év után, erre felpofozott. Van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés

Kb 1 órája ment el, azonnal rohantam a zuhany alá, mert ideges voltam, és sírtam. Ujjlenyomatokat már lemostam. :(

Így már nincs értelme, ugye? Nem hiszem, hogy látszódni fog valami reggelre.


2009. szept. 7. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
1-2 nagydarab averral felpofoztatnám úgy hogy a fogait köpje ki.
2009. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
haverral
2009. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem az ujjlenyomatot kell tartogatni a testeden, hanem a látleletet a látható sérülésről veszi fel az orvos. Nézd meg, van-e rajtad karmolás, folytogatási nyom, vagy másféle folt. Ha igen, felhasználhatod ellene!
2009. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy vettek volna ujjlenyomatot. Talán az egyetlen jó, ami ebből származott, hogy rájöttél, milyen ember. Max. akkor jelents fel, ha ezután zaklatni kezd.

Valakivel azért beszéld ezt meg.

2009. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt ilyen, most hogy elmondtam neki, nem szeretem, kitört belőle a vadállat. Nincs semmilyen külsérelmi nyom.

Egy barátnőm és a bátyám átjönnek ma éjszakára. Félek egyedül a lakásban.

2009. szept. 7. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nyom, semmi értelme. És amúgy megérné neked több hónap emiatti járkálás rendőrség-bíróság? :O
2009. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme feljelentened. Csak ne hergeld feleslegesen és kerüld el nagy ívben. Sosem tudni az ilyen állatoknál hogy mikor borul ki a bili teljesen és esik neked egy nagykéssel.
2009. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!